Розробка додатку таксі

еф-

ект

терміни

Точно прогнозуємо термін розробки мобільного додатку. 80% проектів закінчуємо раніше терміну.

вартість

Створюємо інтерактивний прототип додатку. Краще витратити 10% бюджету на прототип, ніж 130% на продукт, який не працює.

контроль

Інформуємо клієнта про етапи розробки мобільного додатку. Підводимо 2-х тижневі проміжні підсумки.

оплата

Створюємо графік платежів, який буде зручним для обох сторін.

результат

Тестуємо мобільний додаток. Розміщуємо в маркеті та виводимо в ТОП.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Мобільними пристроями користуються мільйони людей у всьому світі та їх кількість постійно зростає, тому додаток одразу збільшить прибуток вашої компанії. Ми створюємо оригінальні та ефективні мобільні додатки в короткі терміни.

React Native

Багатоплатформовий фреймворк, який дозволяє розробити додаток одночасно для iOS, Android і Windows. Тут використовується JavaScript і бібліотека React.js, є велика кількість віджетів.

Flutter

Фреймворк для розробки додатків під Android, IOS і Fuchsia. Застосовується мова Dart, якою користуються для веб-програмування. Відрізняється високою продуктивністю і ефективністю.

Swift

Swift - мова програмування для розробки iOS і OS X додатків. Створені продукти виділяються безпекою, зручністю, високою швидкістю роботи і ефективністю.

Java

Одна з найпопулярніших мов для розробки додатків під Android. Включає в себе об'єктно-орієнтоване програмування (можливість вибору структури, типу даних, функцій) або процедурне програмування, в залежності від мети розробки.

Kotlin

Мова розробки додатків під Android, але є бета-версія Kotlin / Native, що дозволяє створювати бізнес-логіку кроссплатформенно. Google визнав його офіційною мовою для Android-додатків. Відрізняється ефективністю, безпекою та зручністю.