Розробка
додатку таксі

Понад 1 000 000 користувачів встановили наші додатки
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни
Точно прогнозуємо термін розробки мобільного застосунку. 80% проєктів закінчуємо раніше терміну.
Вартість
Створюємо інтерактивний прототип застосунку. Краще витратити 10% бюджету на прототип, ніж 130% на продукт, який не працює.
Контроль
Інформуємо клієнта про етапи розробки мобільного застосунку. Підбиваємо 2-х тижневі проміжні підсумки.
Оплата
Створюємо графік платежів, який буде зручним для обох сторін.
Результат
Тестуємо мобільний додаток. Розміщуємо в маркеті та виводимо в ТОП.
Портфоліо
Наші кейси
PetsCare
Мобільний додаток для власників домашніх тварин
Status Skin
Розробка серверної частини та мобільного додатку
Alchemy Markets
Розробка додатка для інвесторів і трейдерів
Flagman
Розробили мобільний додаток для лідера ринку з продажу рибальських снастей.
Megawatt
Розробка програми під iOS та Android для постачальника газу та електроенергії.
Wi-Fi AR
AR додаток доповненої реальності для аналізу якості рівня Wi-Fi сигналу та 2G, 3G та 5G стільникової передачі даних.
Wi-Fi Heatmap
Додаток для аналізу покриття Wi-Fi. Близько 2 млн. скачувань по усьому світу.
Mr.Grill
Додаток з доставки найсмачніших хот-догів зі зручним інтерфейсом та можливістю швидкої покупки.

Розробка

Мобільними пристроями користуються мільйони людей в усьому світі та їхня кількість постійно зростає, тому додаток одразу збільшить прибуток вашої компанії. Ми створюємо оригінальні та ефективні мобільні додатки в короткі терміни.
Java
Одна з найпопулярніших мов для розробки додатків під Android. Включає в себе об’єктно-орієнтоване програмування (можливість вибору структури, типу даних, функцій) або процедурне програмування, залежно від мети розробки.
Swift
Swift – мова програмування для розробки iOS та OS X додатків. Створені продукти вирізняються безпекою, зручністю, високою швидкістю роботи та ефективністю.
Kotlin
Мова розробки застосунків під Android, але є бета-версія Kotlin/Native, що дає змогу створювати бізнес-логіку кросплатформенно. Google визнав її офіційною мовою для Android-додатків. Відрізняється ефективністю, безпекою та зручністю.
Flutter
Фреймворк для розробки застосунків під Android, IOS і Fuchsia. Застосовується мова Dart, яку використовують для веб-програмування. Відрізняється високою продуктивністю та ефективністю.
React Native
Кросплатформний фреймворк, який дає змогу розробити застосунок одночасно для iOS, Android і Windows. Тут використовується JavaScript і бібліотека React.js, є велика кількість віджетів.

Розробка додатку таксі

Цей додаток відкриває власнику фірми таксі дивовижні можливості, пов’язані з автоматизацією здійснення замовлень клієнтами, допоможе скоротити витрати на утримання персоналу і значно підвищить лояльність користувачів до фірми. Використовуйте цей дивовижний інструмент для розвитку бізнесу, підвищивши ефективність і прибутковість свого бізнесу. Не впускайте свій шанс побудувати успішну і потенціальну службу таксі, замовивши створення власної платформи вже сьогодні, і Ви вже незабаром зможете відчути його переваги.

Розробка програми таксі під ключ

Розробка програми таксі під ключ необхідна як для стартапів, так і для діючих служб таксі. Створення програми таксі під ключ складається з певних етапів, невідривно пов’язаних між собою. На самому початку, розробники збирають необхідну інформацію, проводять повний і глибокий аналіз діяльності фірми на ринку, досліджують нішу і складають інформаційні моделі поведінки конкурентів в цій галузі. Далі здійснюються роботи по розробці унікального і індивідуалізованого дизайну, створення оригінальних графічних моделей і конструкцій. Після цього проводиться верстка прототипів дизайну, програмування функціональної бази додатки, установка системи управління. Потім команда тестує створений ресурс, проводить роботи з усунення і коригування знайдених помилок і робить повторне тестування з метою переконатися у відсутності помилок. Завершальною стадією є повний випуск і розміщення розробляється на платформах, для якої розроблявся ресурс. В подальшому, розробники можуть надати послугу по просуванню сайту в пошукових системах і сервісах, а також забезпечать технічну підтримку ресурсу.

Дизайн додатка таксі

Мало хто приділяє належну увагу дизайну, проте саме дизайн програми таксі і інтерфейс грають ключову роль. Завдяки унікальному й оригінальному дизайну, а також зручному інтерфейсу, який буде простий у використанні, Ви зможете залучити набагато більше клієнтів і завоювати їхню увагу. Розробка дизайну додатки таксі дозволить виділити Ваш продукт серед інших служб таксі і зробить платформу впізнаваною для користувачів.

Вартість розробки програми для таксі

Ціна за розробку програми таксі з самого початку не може бути фіксованою. Вартість розробки програми таксі розраховується на етапі створення технічного завдання, після затвердження всіх параметрів розробки і на неї можуть вплинути терміновість і терміни виконання проекту, складності створення функціональної бази.