Розробка мобільних додатків

З популяризацією смартфонів і планшетів не тільки в Україні, але і по всьому світу, багато власників компаній і фірм зрозуміли, що більшість людей вже давно використовують свої пристрої для вирішення будь-яких завдань, в тому числі і пошук необхідних товарів, послуг. Розробка мобільних додатки і версій сайту компанії або фірми допоможе адаптувати Ваше обслуговування для власників смартфонів.
логічна архітектура
бездоганний код
інтуїтивний дизайн

Розробка додатків для ios

<h2>Розробка додатків для ios</h2>iPhone, iPad, Apple Watch

Розробка мобільних додатків
для всіх пристроїв Apple
з урахуванням всіх тонкощів

Розрахувати вартість

Розробка додатків для android

<h2>Розробка додатків для android</h2>Смартфони и планшети

56% мобільного аудиторії
Використання віджетів
Більше адаптованих пристроїв

Розрахувати вартість

Створення VR, AR, MR додатків

<h2>Створення VR, AR, MR додатків</h2>Під очки і пристрої

додаткова, віртуальна і змішана реальність в мобільному додатку.
Майбутнє вже сьогодні!

Розрахувати вартість
Приклади робіт
Доставка води
Доставка води "Хвиля Здоров’я"

Додаток для замовлення доставки питної води в декілька кліків. Реферальная програма, доставка на найближчий час (протягом 60 хвилин), точний час, кілька адрес.

Подивитися кейс
Твоя Логістика
Твоя Логістика

Твоя Логістика допоможе доставити і оформити вантаж з будь-якої точки світу. Додаток дає можливість відстежити переміщення вантажу в будь-який момент.

Подивитися кейс
WiFi Heatmap
WiFi Heatmap

Додаток з діагностики якості WiFi мережі з накладенням рівня сигналу на планування приміщення. Більше 1 мільйона завантажень на PlayMarket.

Подивитися кейс
ТЦ
ТЦ "Passage"

Нашою компанією була виконана розробка мобільного додатку для ТЦ “Passage” м.Дніпро для платформ iOS і Android.

Подивитися кейс
BOL Direct
BOL Direct

Сервіс для перевезення легкових автомобілів по Америці. Завантаження фото автомобіля, який потрібно перевезти, генерація рахунку на оплату після доставки авто і т.д.

Детальніше

Такий хід зробить бізнес більш гнучким і допоможе залучити більшу кількість потенційних покупців, отримати додатковий дохід, зробити роботу з Вашими ресурсами більш зручною. Розробка додатків для мобільних пристроїв – відмінний маркетинговий хід компанії, що дозволяє недорого створити ще один інструмент реалізації товарів і зворотного зв’язку з клієнтами 24/7. Розробка додатків виведе компанію на новий рівень, зруйнувавши бар’єри між компанією і власниками мобільних пристроїв.

Дизайн мобільного додатка

Однією з найважливіших стадій розробки будь-якої програми є створення графічних елементів і інтерфейсу проекту. Дизайн мобільних додатків – ключова ланка, через яку користувачі вирішують: чи працювати далі з цим додатком або ж просто видалити. Розробка дизайну мобільних додатків відбувається з урахуванням всіх факторів, які можуть вплинути на сприйняття користувачами програми. Обов’язково враховується цільова аудиторія, створюються прототипи максимально простої навігації і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, забезпечується адекватне використання кольорової палітри з нахилом в сторону фірмових кольорів компанії.

Розробка мобільного додатку під ключ

Розробка мобільних додатків під ключ є найкращим варіантом для тих, хто готовий довіритися розробником. Задавши лише кілька параметрів і пояснивши розробникам своє бачення програми, клієнт, в остаточному підсумку, отримує готовий продукт з вбудованою системою управління і адаптований під носії, відповідно до обраного пакету послуг. Створення мобільних додатків під ключ розділяється на кілька етапів. Перший етап – початковий, полягає в зборі необхідної інформації та утвердженні технічного завдання, за яким будуть працювати розробники. Далі здійснюється розробка і створення прототипів найбільш підходящого UX / UI дизайну, що робить продукт більш привабливим і зручним для користувачів. Наступний етап є основним, оскільки на цьому етапі здійснюється розробка функціоналу додатка, розробка і створення серверів мобільних клієнтів, API, пишеться код для реалізації поведінки програми та з’єднання логіки додатка з серверами. Потім розробники починають процес повного тестування роботи створеного ресурсу, проведення моніторингу стабільності роботи, усунення знайдених багів і помилок. Після цього проводиться реліз цього додатка і повноцінний запуск в мережу. В подальшому, команда допоможе замовнику з технічною підтримкою і просуванням ресурсу в соціальних мережах і пошукових системах.

Вартість розробки мобільного застосування

Ціна за розробку програми не є фіксованою і може бути остаточно озвучена лише після оцінки технічного завдання. Вартість розробки мобільного застосування може залежати від безлічі факторів, серед яких складність розроблюваного функціоналу, адаптивність під певну операційну систему, кількості екранів в додатку і термінів виконання проекту. 

Розробка мобільних додатків
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00