Розробка
мобільних додатків

Понад 1 000 000 користувачів встановили наші додатки
ua ru
Project calculator · Project calculator ·

Розробка мобільного додатка для вашого бізнесу

Розробка мобільного додатку та впровадження його роботи в бізнес – це можливість масштабування та збільшення кількості потенційних покупців.

Мобільні додатки відіграють важливу роль у зміцненні іміджу компанії та підвищенні її клієнтоорієнтованості, оскільки у бізнесу розширюються можливості для взаємодії з клієнтами. Сприяють створенню персоналізованих і зручних сервісів, що підвищує лояльність клієнтів і зміцнює репутацію компанії як надійного партнера. Крім того, мобільні додатки відкривають додаткові канали залучення клієнтів і джерела трафіку. Вони забезпечують постійну присутність бізнесу в “кишені кожного клієнта”, полегшуючи доступність послуг та інформації в будь-який час і в будь-якому місці.

Отже, замовити мобільний додаток – це стратегічна можливість для зростання та зміцнення позицій вашої компанії серед конкурентів. Echizh фокусується на розробці мобільних застосунків під ключ, починаючи з інформаційних застосунків про вашу компанію, маркетингових рішень і закінчуючи системами управління підприємством.

Ефект
Терміни
Точно прогнозуємо термін розробки мобільного додатку. 80% проєктів закінчуємо раніше терміну.
Вартість
Створюємо інтерактивний прототип застосунку. Краще витратити 10% бюджету на прототип, ніж 130% на продукт, який не працює.
Контроль
Інформуємо клієнта про етапи розробки мобільного застосунку. Підбиваємо 2-х тижневі проміжні підсумки.
Оплата
Створюємо графік платежів, який буде зручним для обох сторін.
Результат
Тестуємо мобільний додаток. Розміщуємо в маркеті та виводимо в ТОП.
Портфоліо
Наші кейси
PetsCare
Мобільний додаток для власників домашніх тварин
Status Skin
Розробка серверної частини та мобільного додатку
Alchemy Markets
Розробка додатка для інвесторів і трейдерів
Flagman
Розробили мобільний додаток для лідера ринку з продажу рибальських снастей.
Megawatt
Розробка додатку під iOS та Android для постачальника газу та електроенергії.
Wi-Fi AR
AR додаток доповненої реальності для аналізу якості рівня Wi-Fi сигналу та 2G, 3G та 5G стільникової передачі даних.
Wi-Fi Heatmap
Додаток для аналізу покриття Wi-Fi. Близько 2 млн. скачувань по усьому світу.
Mr.Grill
Додаток з доставки найсмачніших хот-догів зі зручним інтерфейсом та можливістю швидкої покупки.

Какую платформу выбрать для разработки мобильного приложения?

Платформы

Android

Розробка додатків для Android вимагає уваги до багатьох аспектів. Конкуренція на ринку Google Play зростає, тому важливо замовити розробку мобільного застосунку, який здатен витримати конкуренцію. Крім того, врахуйте особливості Android, такі, як різноманітність пристроїв, роздільної здатності екранів і версії операційної системи. Вони вимагають ретельного тестування та адаптації. Безпека даних користувачів також критично важлива і необхідно застосовувати сучасні методи шифрування та біометричної аутентифікації. Нарешті, щоб досягти охоплення широкої аудиторії, необхідно забезпечити підтримку більш ранніх версій Android.

iOS

Використання операційної системи iOS для розробки мобільних застосунків для вашого бізнесу забезпечує великий перелік привілеїв, включно з підвищеною безпекою даних і доступом до платоспроможної аудиторії. Інвестиції в додатки для iPhone окупаються швидше, ніж для Android, завдяки більшій кількості платних користувачів. iOS має сучасну систему захисту і високі стандарти якості, роблячи його надійним вибором для бізнесу. Для створення додатків для iPhone наша команда використовує SWIFT (мову програмування), альтернативу Objective-C. Вона працює в 2.6 рази швидше і забезпечує компактний і якісний код.

Кросплатформні додатки

Кросплатформний застосунок являє собою програму, здатну працювати як на iOS, так і на Android. Цей гібридний додаток доступний для завантаження як в App Store, так і в Google Play. Створення кросплатформних застосунків здійснюється із застосуванням спеціалізованих фреймворків, що підвищує швидкість розроблення та сприяє оптимізації бюджету, оскільки не потребує формування окремих команд для кожної платформи.
Технології для створення мобільного додатка
Мобільними пристроями користуються мільйони людей в усьому світі та їхня кількість постійно зростає, тому додаток одразу збільшить прибуток вашої компанії. Ми створюємо оригінальні та ефективні мобільні додатки в короткі терміни.
Java
Одна з найпопулярніших мов для розробки додатків під Android. Включає в себе об’єктно-орієнтоване програмування (можливість вибору структури, типу даних, функцій) або процедурне програмування, залежно від мети розробки.
Swift
Swift – мова програмування для розробки iOS та OS X додатків. Створені продукти вирізняються безпекою, зручністю, високою швидкістю роботи та ефективністю.
Kotlin
Мова розробки застосунків під Android, але є бета-версія Kotlin/Native, що дає змогу створювати бізнес-логіку кросплатформенно. Google визнав її офіційною мовою для Android-додатків. Відрізняється ефективністю, безпекою та зручністю.
Flutter
Фреймворк для розробки застосунків під Android, IOS і Fuchsia. Застосовується мова Dart, яку використовують для веб-програмування. Відрізняється високою продуктивністю та ефективністю.
React Native
Кросплатформний фреймворк, який дає змогу розробити додаток одночасно для iOS, Android і Windows. Тут використовується JavaScript і бібліотека React.js, є велика кількість віджетів.

Вартість і терміни розроблення мобільного застосунку

Терміни та вартість

Кінцеву вартість розробки мобільного додатку складно визначити без попередньої оцінки продукту. Зазвичай, вартість, як і терміни розробки залежать від безлічі факторів:
  • функціональності майбутнього додатку;
  • платформи для створення мобільного додатка;
  • складності дизайну;
  • розміру додатку (кількість сторінок);
  • додавання електронної комерції;
  • планового навантаження на сервіс;
  • типу підтримуваних пристроїв;
  • особливостей цільової аудиторії;
  • подальшої підтримки додатку;
  • просування з боку маркетингу.

Розробка мобільного додатку під ключ

Розробка мобільних додатків під ключ є найкращим варіантом для тих, хто не надто хоче заморочуватися і готовий довіритися розробникам. Задавши лише кілька параметрів і пояснивши розробникам своє бачення додатку, клієнт, зрештою, отримує готовий продукт із вбудованою системою управління та адаптований під носії, відповідно до обраного пакета послуг. Створення мобільних додатків під ключ поділяється на кілька етапів.

1
Перший етап – початковий, полягає у зборі необхідної інформації та затвердженні технічного завдання, за яким працюватимуть розробники.
2
Далі здійснюється розробка і створення прототипів найбільш підходящого UX/UI дизайну, що робить продукт більш привабливим і зручним для користувачів.
3
Наступний етап є основним, оскільки на цьому етапі здійснюється розробка функціоналу застосунку, розробка та створення серверів мобільних клієнтів, API, пишеться код для реалізації поведінки застосунку та з’єднання логіки додатку із серверами.
4
Потім розробники починають процес повного тестування роботи створеного ресурсу, проведення моніторингу стабільності роботи, усунення знайдених багів і помилок.
5
Після цього проводиться реліз цього додатка і повноцінний запуск у мережу. Надалі, команда допоможе допомогти замовнику з технічною підтримкою і просуванням ресурсу в соцмережах і пошукових системах.
Питання щодо розробки додатків
Яка інформація потрібна для розрахунку розробки додатку?
Для прорахунку вартості розробки необхідне технічне завдання з описом усіх процесів, якщо немає ТЗ, ми можемо допомогти розробити. Так само підійдуть прототипи екранів мобільного застосунку.
У чому перевага мобільних додатків?
Мобільними пристроями користуються мільйони людей в усьому світі і кількість постійно зростає, тому якісний додаток одразу збільшить прибуток вашої компанії.
Яким компаніям підійде мобільний додаток?
Практично всі сучасні сайти потребують наявності мобільного застосунку. Особливо це стосується комерційних ресурсів та інтернет-магазинів. Дослідження показують, що конверсія збільшується, щойно сайт випускає додаток.
Скільки часу займає створення додатку?
Це повністю залежить від вимог до мобільного додатку, особливостей компанії та ресурсу, а також побажань замовника. Найчастіше розробка займає від 1 місяця, після чого починається процес публікації на Google Play або AppStore.
Чи можу я стежити за розробкою?
Замовник може в будь-який час простежити за процесом розробки. Тестові версії додатків Android або iPhone будуть доступні постійно.
Від чого залежить вартість створення мобільних додатків?
Вартість залежить від кількості екранів у застосунку та складності функціоналу. Так само на вартість впливає і під яку операційну систему буде розроблятися додаток, iOS, Android або на обидві. Остаточна сума встановлюється після оцінки технічного завдання.
Які бувають види мобільних додатків?
Розрізняють кілька видів додатків залежно від мети й особливостей сайту: для бізнесу, промо-додатки, під медіаресурси, мобільні інтернет-магазини. Кожен із видів має свої вимоги до розробки. Від правильно підібраного виду застосунку залежить успіх вашого бізнесу.
Що таке VR-додаток?
VR – це технологія, яка за допомогою спеціальних окулярів зі смартфоном занурює людину у віртуальну реальність. Так само є спеціальні окуляри віртуальної реальності, такі як Oculus Go, HTC Vive та інші.
Що таке AR-додаток?
AR – це технологія доповненої реальності, де в реальний світ додаються віртуальні елементи. Найкращим прикладом AR-додатку є гра Pokemon GO або додаток IKEA з підбором меблів.
Що таке MR-додатки?
MR – це технологія змішаної реальності. За допомогою MR-додатку і спеціальних окулярів людина може бачити реальний світ, але з накладеними елементами та об’єктами. Вартість спеціальних MR-окулярів від 2000$. Одні з популярних це – Microsoft HoloLens, Meta 2.