Megawatt

Створення додатку
ua ru
Клієнт Megawatt
Опис Megawatt – офіційний постачальник газу та електроенергії для фізичних та юридичних осіб. Компанія входить до ТОП трейдерів України, основною перевагою є швидкість і простота в реєстрації, купівлі, складанні договору та прозорість статистики споживання. Megawatt диктує інноваційний підхід до постачання природного газу та електроенергії, бо обирає не довгі черги та заповнення безлічі паперів, а онлайн-майданчик та зручність для своїх клієнтів.
Завдання
До нас звернулися із завданням розробки нативного, оригільнального та інтуїтивно зрозумілого додатку для iOS і Android.
Рішення Ми розпочали розробку і спільно з командою веб-платформи розробили гібридне рішення, що складається з нативних елементів, звичних користувачеві, та разом із комбінаціями веб-вставок, що дають нам змогу в режимі реального часу змінювати вміст.
Дизайн Дизайн був наданий замовником у корпоративних кольорах, а ми в процесі роботи адаптували їх у застосунку.
Проблеми, які ми вирішили Своєю чергою, для оплати було використано найпопулярніші та найзручніші для мобільного користувача Google Pay і Apple Pay. У нас виникли складнощі з інтеграцією Apple Pay через велику українську платіжну систему, де ця функція не задокументована. Технічна підтримка дала відповідь, що на превеликий жаль, функціонал не реалізовано. Наші фахівці шляхом підбору, аналізу та впровадження необхідної інформації змусили ці функції працювати, чому були здивовані навіть співробітники платіжної системи.
Можливості додатку Megawatt стежити за споживанням електроенергії та газопостачання; бачити свій поточні оплати та баланс; быть в курсе последний новостей, акций, спец.предложений, получение рекомендаций; отримувати пуш-повідомлення; відстежувати зміну тарифів, квот та інше; з легкістю та миттєво оплатити рахунки за послуги; не пропускати пільгові оплати; дивитися графіки споживання.
Результат більше 3 тис. нових користувачів на місяць