Status Skin

Розробка серверної частини та мобільного додатку
ua ru
Клієнт Status Skin
Опис Status Skin – вітчизняний виробник захисних плівок і кейсів для мобільних пристроїв. Основною його перевагою є наявність плівки під будь-яку модель, адже вона вирізається безпосередньо на місці продажу під конкретний девайс. Завдяки цьому для продавців немає потреби мати широкий складський асортимент, адже завдяки штату архітекторів, які розробляють креслення, є можливість протягом години отримати будь-який ескіз.
Завдання та реалізація
Завдання було розробити все з “чистого аркуша” в термін до 2-х місяців.
Для зручності:
Замість плівки використовували папір, а замість ножа – звичайну кулькову ручку.
Напрямки розробки:

Для прискорення розробки було виділено напрямки:

  • Аналіз роботи протоколу друку плотера.
  • Передача даних між додатком і плотером через Bluetooth LE.
  • Аналіз вхідних креслень, для подальшої конвертації для “друку”.
Frontend та Backend
Наявний портал працював зі значною затримкою, а працювати з ним було дуже складно. Ми обрали розробку back-end на Python, а front-end – Vue.
Розробка
Для розроблення застосунків, їхньої максимальної сумісності з різними пристроями та нативності – було обрано Kotlin і Swift.
Спостереження
Під час роботи з Bluetooth, зіткнулися зі значним часом передачі креслення в реальних умовах. Оскільки точки друку розташовувалися переважно в торгово-розважальних центрах, то було багато перешкод від бездротових гарнітур, колонок, клавіатур і мишок. Практичним шляхом підбирали параметри роботи каналу передавання даних для досягнення оптимального часу передавання даних.
Результат спостереження
х2.5 на стільки вдалося поліпшити швидкість передавання креслення
Ріжучий настільний плотер Silhouette Portrait 3

Якщо ви шукаєте маленький плоттер для дому, ми знаємо, що вам сподобається нова, досконала і функціональна модель.

Спостереження

Silhouette Portrait 3 – це компактний ріжучий плоттер для дому або невеликих виробництв. Він підключається до комп’ютера за допомогою кабелю USB або через бездротове з’єднання Bluetooth. Використовує новий автоніж. Ширина матеріалу, що прорізається, до 210 мм, довжина – до 25 см під час різання наскрізь. При різанні з підкладкою плоттер може різати матеріали до 3 м завдовжки.

Але це ще не все. У нову модель вбудована функція різання без керрієра.

Тепер ви можете не боятися, що ваш килимок вийде з ладу в найбільш невідповідний момент!

Що ріже Silhouette Portrait 3?
Папір і картон різної щільності Термоплівку Вінілову плівку “самоклейку” Магнітний вініл (тонкий) Фотопапір різної товщини Фоаміран Тканина Спеціальні матеріали
Загальний результат
Завдяки взаємній швидкодії додатків і порталу, клієнт може замовити будь-яке креслення. Йдеться навіть про таке, яке відсутнє в базі. Наприклад, він може замовити креслення на автомагнітолу і вже протягом півгодини зможе забрати готову продукцію.
Проведені роботи
Розробка ПЗ і взаємодії з іншими системами Розробка дизайну для додатка Розробка додатку
Play Market
Status Skin