Alchemy Markets

Розробка мобільного додатку
ua ru
Клієнт Alchemy Markets
Опис Alchemy Markets – це універсальний майданчик для інвесторів, трейдерів, який представляє брокерів та інвестиційних менеджерів. Сайт створювався для надання інституційних послуг і підтримки роздрібних трейдерів.
Задача
До нас звернулися за розробкою мобільного додатку. У замовника вже був сайт, ТЗ і дизайн додатку, а наші програмісти мали виконати розробку, адаптувати технології, які використовуються на сайті, під мобільну версію продукту.
Рішення
Наші фахівці приступили до розробки спільно з командою замовника. Оскільки потрібна була тільки iOS-версія застосунку, то ми використовували Swift, мову програмування від Apple, яка найкраще підходить для iOS-програм.
Технології
Фахівці використовували в роботі низку технологій, які допомагали прискорити розробку, зробити готовий додаток зручним і безпечним. Зокрема, RxSwift, UI Kit, SignalR та iOS SDK.
Можливості додатку Alchemy Markets
відстеження та укладання угод у будь-який момент; доступ до більш ніж 1000 торгових інструментів, які представлені і на сайті; реєстрація та можливості доступу до свого акаунту; наявність настроюваних пуш-повідомлень; зняття коштів і поповнення рахунків.
Результат
більше 1 тис скачувань на місяць