Wi-Fi AR

Створення додатку
ua ru
Клієнт Wi-Fi AR
Опис Ми спільно з компанією партнером wifisolutions.com.ua розробили мобільний додаток під Android для аналізу покриття Wi-Fi в AR технології. Додаток доповненої реальності показує покриття Wi-Fi і його технічні параметри.
Результат
Було розроблено оригінальний дизайн і простий функціонал, який дає змогу швидко і легко розібратися в роботі програми.
WI-FI AR – оціни якість WI-FI в доповненій реальності Суть програми в тому, щоб на екрані телефону “бачити” Wi-Fi радіохвилі, а також рівень сигналу, швидкість, пакетні затримки та інші параметри.
Функціонал Застосунок працює не тільки з Wi-Fi, а й із мобільними мережами – тут можна в доповненій реальності подивитися, де працює 5G, LTE або 3G.
Можливості Після запуску застосунку, треба вибрати, що саме хочете переглянути – покриття Wi-Fi або мобільної мережі. Потім він під’єднується до камери, сканує приміщення і на екрані показує місця, в яких є покриття або “мертві зони”.
Універсальність додатку Wi-Fi AR Показує рівень покриття інтернету. Визначає “мертві зони” покриття Wi-Fi в будинку. Додаток допомагає не тільки в будинку налаштувати Wi-Fi, а й створити покриття в ресторанах або торгових центрах.
Результат від 2 тис. нових користувачів на місяць