Розробка мобільного додатку Flagman

Flagman – інтернет-магазин риболовних знарядь. Компанія є одним з безумовних лідерів у продажі рибальських товарів в Європі. Основна мета Flagman в тому, щоб популяризувати риболовлю і різні її види повсюдно.

Задача

До нас звернулися з завданням розробити нативний мобільний додаток для простої і зручної покупки риболовних товарів. Додаток має працювати з iOS і Android, підходити під різні пристрої і ефективно працювати на будь-якому телефоні або планшеті.

Рішення

Ми приступили до розробки – в першу чергу, дослідили ринок і проаналізували схожі додатки. На ринку вже є кілька конкурентів, але їхні додатки мають помилки в роботі і не зручні для користувачів. Також спільно з замовником ми розписали його вимоги до додатку і склали етапи розробки.

Дизайн

Стиль оформлення додатку виконується в загальному стилі компанії – колір, дизайн і відмінні риси інтернет-магазину Flagman. Ми створили оригінальний і простий дизайн, зручний функціонал, проробили кожну кнопку і етапи купівлі. Зараз додаток зрозуміло на інтуїтивному рівні, при цьому виглядає ефектно і стильно.

Функціонал

Через додаток можна оформляти замовлення, вказувати всі дані для покупки.
Можна переглядати товари, їх описи та фото. Є зручна система фільтрації, сортування та порівняння товарів. Користувач може бачити банери з акціями і пропозиції зі знижками.
Також доступна можливість переглядати карту країни з зазначеними магазинами компанії Flagman.

Контроль та аналітика

Додаток зручний не тільки для покупців або користувачів, але і для адміністратора, який приймає замовлення і відповідає на повідомлення. Всі замовлення оформляються через корзину, ми підключили систему аналітики і електронної торгівлі.

ре-
зуль
-тат

Flagman - лідер риболовного ринку

Мобільний додаток для онлайн продажу товарів для риболовлі та туризму Flagman, який розробила наша компанія, відрізняється зручним функціоналом і стильним зовнішнім оформленням. Тут оригінальний інтерфейс, продумана структура, проста система покупки, а дизайн відповідає фірмовим кольорам компанії.

Wi-Fi Heatmap

Додаток для аналiзу якостi покриття Wi-Fi