Flagman

Створення додатку
ua ru
Клієнт Flagman
Опис Flagman – інтернет-магазин рибальських снастей. Компанія є одним з безумовних лідерів у продажу рибальських товарів у Європі. Основна мета Flagman у тому, щоб популяризувати риболовлю і різні її види повсюдно.
Завдання
До нас звернулися із завданням розробити нативний мобільний додаток для простої та зручної купівлі рибальських товарів. Додаток має працювати з iOS і Android, підходити під різні пристрої та ефективно працювати на будь-якому телефоні або планшеті.
Рішення Ми розпочали розробку – насамперед, дослідили ринок і проаналізували схожі додатки. На ринку вже є кілька конкурентів, але їхні застосунки мають помилки в роботі та не зручні для користувачів. Також спільно із замовником ми розписали його вимоги до застосунку і склали етапи розробки.
Дизайн Стиль оформлення додатка виконується в загальному стилі компанії – колір, дизайн і відмінні риси інтернет-магазину Flagman. Ми створили оригінальний і простий дизайн, зручний функціонал, опрацювали кожну кнопку й етапи покупки. Наразі застосунок зрозумілий на інтуїтивному рівні, водночас має ефектний і стильний вигляд.
Контроль та аналітика Додаток зручний не тільки для покупців або користувачів, а й для адміністратора, який приймає замовлення і відповідає на повідомлення. Усі замовлення оформлюються через кошик, ми підключили систему аналітики та електронної торгівлі.
Функціонал додатка Flagman Через додаток можна оформляти замовлення, вказувати всі дані для покупки. Можна переглядати товари, їхні описи та фото. Є зручна система фільтрації, сортування та порівняння товарів. Користувач може бачити банери з акціями та пропозиції зі знижками. Також доступна можливість переглядати карту країни із зазначеними магазинами компанії Flagman.
Результат від 3 тис. замовлень на місяць