Допомогаємо
бізнесу зростати

Розробка мобільних додатків Розробка інтернет-магазинів Розробка і створення сайтів SEO-просування Контекст
ua ru
Project calculator · Project calculator ·

Digital агентство EChizh – це всебічний розвиток вашого бізнесу

EChizh – це українське діджитал-агентство в Києві, в якому працює команда професіоналів, що спеціалізується на створенні дизайну, мобільній та веб-розробці. Ми впевнені, що справжня цінність роботи полягає не тільки в коді та дизайні, а й у користі для замовників.

Ключова місія – гарантувати комерційний успіх кожної розробки, зміцнюючи позиції та репутацію замовника на ринку. Усвідомлюючи, що успішний продукт вимагає комплексного підходу, ми також спеціалізуємося в інтернет-маркетингу. Наші експерти в галузі SEO, контекстної реклами, SMM працюють над тим, щоб ваш бренд ставав помітним і визнаним. Все це робить нас не просто виконавцем, а вашим стратегічним партнером у світі цифрових технологій.

Протягом багатьох років наше digital-агентство успішно реалізує проєкти різної складності як в Україні, так і за її межами. Досвід охоплює створення інтернет-магазинів, мобільних додатків, онлайн-кінотеатрів, фінансових сервісів і багато іншого. Головне для нас – розуміння і задоволення потреб клієнтів. Пильна увага до деталей, глибоке занурення в бізнес-середовище та аналіз ринку дають змогу досягати найкращих результатів у кожному проєкті.

Коротко про досягнення діджитал агентства EChizh
За 10 років 50 світових та українських компаній автоматизували свій бізнес, використовуючи наші продукти.
1 000 000
людей скачало наші мобільні програми
20 000
ключових слів просунули у ТОП-1
1 000
відвідувачів навантаження щодня витримують наші сайти
$ 1 мільйон
місячний оборот наших клієнтів
5 секунд
завантажуються наші інтернет-магазини

Основні напрямки digital агентства ECHIZH

Разработка сайтов

Реалізуємо проєкти будь-якого масштабу – лендінги, корпоративні сайти, веб-сервіси, інтернет-магазини тощо. Наше діджитал агенство працює тільки з легальним бізнесом. Знаходимо комплексний підхід до кожного сегмента ринку.

Розробка мобільних додатків

Розробляємо для платформ iOS та Android. Втілюємо в реальність будь-які запити та побажання клієнтів незалежно від їхньої складності. Забезпечуємо повний цикл – від розробки до просування додатків.

Розробка веб-дизайну

Створюємо інтуїтивно зрозумілі та візуально привабливі інтерфейси для сайтів і додатків. Оптимізуємо юзабіліті, створюємо інтерактивні графічні елементи. Покращуємо наявні ресурси для підвищення конверсії, зберігаючи їхню функціональність.

SEO/ASO просування

Займаємося просуванням сайтів і додатків, метою якої є підвищення видимості вашого бізнесу в інтернеті. Ви можете замовити послуги digital-агентства, щоб прискорити роботу ресурсу, поліпшити якість контенту, створити якісний контрольний профіль або вибрати оптимальну стратегію просування сайту чи застосунку.

SMM

Ми створюємо і підтримуємо позитивний імідж вашої компанії в соціальних мережах, працюючи над якісним контентом, управлінням репутацією і залученням аудиторії, працюємо з відгуками і коментарями.

Контекстна реклама

Налаштовуємо та оптимізуємо рекламні кампанії з акцентом на максимальний ROI і досягнення бізнес-цілей. Створюємо портрети споживачів для таргетованої реклами, стежимо за використанням бюджету і дотриманням цільових показників. Проводимо глибокий аналіз кожної рекламної кампанії для підвищення ефективності.

Генерація контенту

Наповнюємо ваш сайт якісним і оптимізованим контентом, що дає змогу привертати й утримувати увагу цільової аудиторії. Пишемо корисні тексти для людей, враховуючи алгоритми пошукових роботів. Створюємо контент для зовнішнього розміщення – аутріч, гостьові пости та закупівлі посилань.

Технічна підтримка

Забезпечуємо стабільну роботу ваших веб-ресурсів і застосунків, стежимо за їхньою безпекою, реагуємо на будь-які технічні питання і запити в режимі реального часу. Приймаємо звернення користувачів, усуваємо несправності в найкоротші терміни.

Декілька успішних кейсів

Портфоліо
CyberBay
Розробка сайту, дизайну та ПЗ міжнародного ігрового сайту
Black Widow
Розробка інтернет-магазину міжнародного імпортера бездимних тютюнових виробів
Mira Architects
Розробка дизайну та сайту студії дизайну інтер’єру
YESFRUKT.COM
SEO просування інтернет-магазину фруктів. 12000 відвідувань за 6 місяців.
MR.GRILL
Додаток дає змогу оформляти замовлення та доставку інгредієнтів для найсмачніших хот-догів.
Crypto License network
Розробка та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
Gofaizen & Sherle
Seo просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Преимущества работы с нами
Індивідуальний підхід
У кожному проєкті ми враховуємо особливості вашого бізнесу, щоб створити рішення, яке максимально відповідає всім поставленим цілям і завданням.
Дотримуємося термінів
Якщо ви плануєте замовити послуги нашого діджитал агентства, ви отримаєте не тільки якість, а й оперативність. Ми розуміємо цінність часу нашого клієнта і завжди дотримуємося встановлених термінів.
Прозорі звіти
Ми надаємо чіткі та докладні звіти про виконану роботу, щоб ви завжди були в курсі всіх етапів проєкту.
Комунікація
Ми цінуємо відкритий і чесний діалог. Наші фахівці завжди на зв’язку, готові обговорити всі деталі і внести корективи на будь-якому етапі роботи.
Інновації
Застосовуючи передові технології та методи, ми гарантуємо, що ваш продукт буде актуальним, функціональним і конкурентоспроможним.
Гнучкість
Ми адаптуємося до ваших потреб, пропонуючи гнучкі рішення, чи то розробка з нуля, чи то доопрацювання наявного проєкту.
Розумні бюджети
Digital агенція EChizh працює з будь-якими проєктами – від сотень до сотень тисяч доларів. Підбираємо оптимальний варіант для кожного замовника.
Результат
Надаємо аналітику, яка підтверджує ефективність нашої роботи і допомагає просувати ваш бізнес.