еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни закінчення розробки сайту. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше зазначеного в договорі терміну.

Прототип

сайту

Як буде виглядати корпоративний сайт в кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює і виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно докласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу і конкурентів, щоб збільшити конверсію і зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Ви зможете більш вигідно планувати бюджет.

Контроль

і перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку сайту і бачити кожен етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Сайт – це невід’ємна частина будь-якого бізнесу і важлива ланка між вами і вашими клієнтами. Як то кажуть: “Якщо Google не може знайти, значить цього не існує.”

OpenCart

Гнучкий движок, який можна нескінченно налаштовувати. Платформа має зручний інтерфейс, проста в управлінні, дозволяє змінювати зовнішній вигляд сторінки самостійно.

WordPress

Проста і зручна система, має багато плагінів, модулів, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення категорій, можна легко працювати з контентом і є маса інших плюсів.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє з усіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки і розширення.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім виглядом ресурсу.