Розробка
корпоративного сайту

Корпоративний сайт – обличчя будь-якої компанії
ua ru
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни закінчення розробки сайту. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше зазначеного в договорі терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати корпоративний сайт в кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює і виглядає.
Оптимізація і просування
Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно докласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу і конкурентів, щоб збільшити конверсію і зменшити витрати на рекламу.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Ви зможете більш вигідно планувати бюджет.
Контроль і перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту і бачити кожен етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Портфоліо
Наші кейси
Crypto License network
Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
Siberia
Розробка дизайну та сайту для акції
Foxtrot
Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії
Платформи для створення корпоративних сайтів
Сайт – це невід’ємна частина будь-якого бізнесу і важлива ланка між вами і вашими клієнтами. Як то кажуть: “Якщо Google не може знайти, значить цього не існує.”
WordPress
Проста і зручна система, має багато плагінів, модулів, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення категорій, можна легко працювати з контентом і є маса інших плюсів.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна нескінченно налаштовувати. Платформа має зручний інтерфейс, проста в управлінні, дозволяє змінювати зовнішній вигляд сторінки самостійно.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім виглядом ресурсу.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє з усіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки і розширення.
Розробка корпоративного сайту

Переваги розробки корпоративного сайту з нуля

Безліч компаній давно усвідомили цінність даного інтернет ресурсу, тому навіть середній бізнес намагається замовити корпоративний сайт, щоб значно розширити свою аудиторію. Саме тут клієнт може познайомитися з усім спектром товарів і послуг, що надаються компанією, її історією, нагородами і перевагами. Корпоративний сайт створюється з метою вирішити практично будь-яку проблему або відповісти на будь-яке питання клієнта, істотно заощаджуючи час і кошти обох сторін, підвищити імідж, престиж компанії, збільшити число і географію клієнтів, залучити інвестиції з боку. Тому, кожного бізнесу, який прагне досягти вершин, зобов’язана зацікавити пропозиція про створення корпоративного сайту.

Розробка корпоративного сайту

Даний вид сайтів є об’ємним інтернет-ресурсом, тому розробка корпоративного сайту вимагає багато часу і зусиль з боку веб-студії. Багаторівнева структура і величезна кількість інформації для розміщення – головні відмінності корпоративних сайтів. Створенням корпоративного сайту в Києві займаються безліч студій, проте студія Echizh пропонує Вам свої послуги зі створення сайту, що включає весь необхідний функціонал, розділи і сторінки для успішного позиціонування компанії в мережі. Практично всі сайти проходять 4 етапи, перш ніж будуть запущені. Насамперед ми збираємо і аналізуємо інформацію про майбутній проект, напрямку і цілях переслідуваних клієнтом в його бізнесі. На цьому етапі дуже важливо провести аналіз конкурентів і ніші, в якій компанії себе позиціонує, що дозволить створити проект високого рівня. Далі команда дизайнерів трудиться над створенням основних елементів дизайну кожної сторінки, розробляються розташування блоків, деталей, після чого прототип затверджується клієнтом. Наступна стадія – верста затверджених прототипів і розробка функціоналу сайту. Останньою стадією є стадія тестування і запуск розробленого проекту.

Дизайн корпоративного сайту

Невід’ємною частиною даного проекту є дизайн корпоративного сайту. Найчастіше, дизайн відображає стиль і особливості компанії, що відрізняють її серед інших бізнесів. Для цього рекомендується використовувати затемнення кольору, що дозволить підкреслити стиль сайту більш суворим. Не варто використовувати яскраві фарби і велику кількість різноманітних дітей, створюють враження дешевого ресурсу. Основу сайту складає головна сторінка, яка опрацьовується фахівцями до найдрібніших деталей. Обов’язково потрібно враховувати актуальність і оригінальність дизайну, що допоможе залучити набагато більше відвідувачів або потенційних клієнтів. Кожен замовник може запропонувати своє бачення дизайну, на основі чого будуть розроблятися прототипи з подальшим коригуванням.

Стільки буде коштувати створення корпоративного сайту?

Однозначної відповіді немає, як і немає фіксованої ціни. Ціна корпоративного сайту буде озвучена лише після затвердження проекту, оскільки вартість розробки корпоративного сайту залежить від складності та структура сайту, обсягів роботи, термінів виконання, професіоналізму виконавців. Чим вище виявиться рівень виконавця, тим більша ймовірність створення якісного ресурсу, тому рекомендуємо Вам утриматися від необґрунтованої економії, тим більше, коли мова ідеї про репутацію компанії.