PetsCare

Розробка мобільного додатку
ua ru
Клієнт PetsCare
Опис PetsCare – це перший в Україні мобільний додаток для власників домашніх тварин, у якому можна отримати безоплатні онлайн-консультації, довідкову інформацію про вашого улюбленця, записатися онлайн до ветеринарів, клінік, грумер-салонів, обрати кінолога та багато іншого.
Рішення
Наші фахівці займалися розробкою застосунку “з нуля” – проаналізували нішу, склали ТЗ для програмістів, продумали дизайн і функціонал.
Дизайн
Дизайнери створили сучасний і зручний дизайн додатка – він лаконічний, мінімалістичний, виконаний у білих і помаранчевих відтінках. Кожен екран програми ретельно продумувався, щоб піднести користувачеві потрібну інформацію, водночас не перевантажувати даними.
Розробка додатку
Програмісти виконали розробку застосунку на iOS та Android. Ми зробили унікальну CRM, яка складається з декількох різних систем – кабінету для реєстрації ветеринарів або клінік, а також кабінет для приватного користувача.
Технології
Для розробки ми використовували сучасні технологічні рішення. Сюди входить AI для швидкого навчання та оптимізації функціоналу, “інтернет медичних речей” IOT/IOMT, телеветеринарію, відкриту систему рейтингів, а також створили чат-бот для швидкого доступу до інформації.
Інтеграція з веб-порталом
У майбутньому планується масштабувати застосунок не тільки за кількістю країн роботи або підключених міст, а й для інтеграції з веб-порталом у єдину систему. Фахівці підготували основу для майбутнього розвитку та збільшення функціоналу.
Можливості додатку PetsCare
Реєстрація будь-якої кількості домашніх улюбленців. Отримувати онлайн-консультацію, записуватися до ветеринара, в клініку, салон або за іншими послугами. Отримати доступ до величезної кількості ветеринарних фахівців в одному місці. Доглядати за домашнім улюбленцем в ігровому форматі.
Результат
від 1 тис скачувань на місяць