WiFi Heatmap

Створення додатку
ua ru
Клієнт WiFi Heatmap
Опис Ми спільно з компанією партнером wifisolutions.com.ua розробили мобільний застосунок під Android для аналізу покриття wi-fi у вигляді теплової карти рівня сигналу з накладенням на планування об’єкта.
Результат
Додаток зручний, інтуїтивно зрозумілий, а для його роботи потрібно мати лише план поверху у форматі зображення.
Найкращий додаток для вимірювання якості сигналу Додаток складає карту покриття сигналу в будинку, квартирі або на вулиці, його якості та швидкості, створює графіки найкращих сигналів і точок доступу.
Дизайн Для додатка розробляли унікальний, сучасний і модний зовнішній вигляд. Використовувалася темна тема, яка більше подобається цільовій аудиторії. Уся інформація розташована лаконічно і знаходиться “на своєму місці”. Загалом дизайн одночасно і простий, і дуже зручний.
Можливості програми WiFi Heatmap Для основного екрана, головної сторінки, створювали спеціальне оформлення. У додатку відображаються всі потрібні дані: швидкість роботи інтернету, виробник обладнання, IP, сигнали Щоб використовувати WiFi Heatmap, потрібно спочатку завантажити план поверху або квартири. Можна в реальному часі бачити всі потрібні дані по Wi-Fi в будинку.
Результат від 1 тис. нових користувачів на місяць