еф-

ект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни закінчення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше зазначеного в договорі терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин в кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює і виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно докласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу і конкурентів, щоб збільшити конверсію і зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Ви зможете вигідніше планувати бюджет.

Контроль

і перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину і бачити кожен етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

при-
клади

роз-

роб

-ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажів в інтернеті. З його допомогою, клієнти можуть купувати товари цілодобово, з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна нескінченно налаштовувати, підходить для новачків в сфері інтернет-торгівлі. Платформа має зручний інтерфейс, проста в управлінні, дозволяє змінювати зовнішній вигляд сторінки самостійно.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулів, набір інструментів для SEO-оптимізації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки великого сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім виглядом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє з усіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки і розширення.

WordPress

Проста і зручна система, має багато плагінів, модулів, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, знижки та інші параметри.