СтандартСтандарт

Дизайн за шаблоном
Установка CMS Opencart
Налаштування E-commerce
Наповнення до 50 сторінок
Навчання використання CMS

— 20днів—
Замовити
ЕксклюзивЕксклюзив

Налаштування фільтрів і модулів
Налаштування воронки продажів
Автогенерація метатегів
Наповнення до 100 сторінок
Налаштування цілей в аналітиці

— 40днів—
Замовити
ПреміумПреміум

UX дизайн
Структура виходячи з семантики
Оптимізація всіх сторінок
Перелінковка сайту
Прес-реліз перед запуском

— 60днів—
Замовити
Дополнительные услуги:
  • Аналіз ринку конкурентіввід 15 000 грн.
  • Унікальний дизайнвід 100$ за сторінку
  • Синхронізація з 1Свід 5 000 грн.
  • Підключення CRM системивід 5 000 грн.
  • Наповнення інтернет-магазинувід 2$ за товар
  • Онлайн оплатавід 5 000 грн.
  • Підключення sms повідомленьвід 5 000 грн.
  • Підключення до прайс-агрегаторів (price.ua, hotline.ua і інші)від 5 000 грн.
1
Аналіз ринку

Ми аналізуємо ТОП-10 конкурентів у Вашій тематиці і адаптуємося під їх умови, вносячи поліпшення в Ваш інтернет-ресурс.

2
Інтуїтивний дизайн

Наша команда орієнтується на широку аудиторію сайту. Дизайн розробляється універсальним, простим і зрозумілим для кожного відвідувача.

3
Платформа розробки

Для реалізації проектів ми використовуємо дві системи управління:
Magento - для великих проектів.
Opencart - для малих і середніх.

4
Доступність

Зважаючи на стрімке зростання популярності мобільного інтернету, всі наші проекти адаптивні і доступні для будь-яких пристроїв.

Приклади робіт
isun.com.ua
isun.com.ua

Розробили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу аксесуарів для смартфонів. Проведена повна seo-оптимізація магазину.

suisse-montres.com
suisse-montres.com

Створили адаптивний інтернет-магазин на CMS OpenCart з продажу годинників відомих брендів. Була налаштована синхронізація з 1С, а також реалізована онлайн оплата. Час розробки зайняло 30 робочих днів.

maraldi.com.ua
maraldi.com.ua

Розробили інтернет-магазин з продажу хутряних виробів на CMS OpenCart. Дуже уважна та акуратна робота з боку клієнта, з якісними фотографіями і точні вимоги до якості.

mebeltorg.com.ua
mebeltorg.com.ua

Був зроблений перенос сайту з CMS Joomla 2.5 на CMS OpenCart. Оновлений дизайн магазину, а також зроблена адаптивна версія сайту під мобільні пристрої. Проведена повна seo оптимізація.

eurotrade.net.ua
eurotrade.net.ua

Розробка інтернет-магазину Eurotrade на Woocommerce WordPress. Синхронізація товарів з 1с, автоматичне оновлення цін і залишків.

Розробка інтернет-магазину дозволить Вам скоротити витрати на персонал і утримання приміщення, збільшити клієнтську базу, створить ефективний онлайн канал продажу і вивисти бізнес на зовсім інший рівень. Все більше людей роблять покупки саме через інтернет, тому якщо Ви хочете йти в ногу з часом і успішно продавати товари і послуги, Вам просто необхідно замовити інтернет-магазин.

Власний інтернет-магазин під ключ

Розробка інтернет магазину під ключ – кращий варіант для клієнта. По завершенню проекту Ви отримаєте готовий ресурс з повним набором функціоналу та необхідними складовими для роботи сайту. Такий онлайн ресурс має переваги, оскільки він дуже простий у використанні і не вимагає особливих знань для управління сайтом.

Створення інтернет магазину під ключ процес трудомісткий, що вимагає великої кількості часу. Інтернет магазин під ключ створюється в кілька етапів, кожен з яких має свої особливості. Першим етапом є збір інформації від клієнта, визначення цілей і завдань, аналіз поведінки покупців і конкурентів в даній ніші. Далі відбувається розробка прототипів оригінального, простого і зрозумілого для кожного відвідувача дизайну, який затверджується клієнтом. Затверджений дизайн проходить етап верстки на одній з платформ системи управління. Обов’язково враховується адаптивність проекту для всіх пристроїв. Заключний етап – тестування створеного сайту, навчання клієнта використання функціоналу інтернет-магазину і запуск готового продукту.

Дизайн інтернет-магазину

Розробка дизайну – найважливіший і об’ємний етап у створенні сайту. Для того, щоб магазин привертав нових покупців, він повинен відповідати сучасним тенденціям, бути інтуїтивно простим і зрозумілим для всіх вікових категорій, індивідуально розробленим під тематику товарів, послуг. Дизайн інтернет-магазину повинен справляти гарне перше враження, що дозволить привернути увагу аудиторії, зробивши магазин оригінальнішим і незабутнім. Також, обов’язково проводиться деталізація основних елементів (іконки, форми захоплення, кнопки), що робить сайт приємніше на вигляд.

Створення і просування інтернет-магазину

Після створення ресурсу робота з проектом не закінчується. Створення та розкрутка інтернет-магазину – два невід’ємних процеса, без яких неможливо домогтися високих продажів і ефективного ведення онлайн-бізнесу. В процесі розробки команда Echizh робить первинну базову SEO-оптимізацію проекту, просування в пошукових системах. В подальшому, щоб магазин не втрачав позицій, відбувається наповнення посадкових сторінок магазину оптимізованими текстами, здатними повернути проект в ТОП на основних пошукових системах.

Вартість створення інтернет-магазину

Ціна розробки інтернет-магазину не може бути фіксованою і визначається після затвердження технічного завдання. На початкових етапах може вказуватись лише умовна вартість розробки проекту. Ціна інтернет-магазину розраховується залежно від складності проекту, вимог замовника, термінів виконання замовлення. Існує можливість підключення додаткових послуг для вдосконалення розробки магазину.

Інтернет-магазин
Всего оценок 1
Рейтинг 5

Київ 04119, вул. Сімї Хохлових 15, БЦ "Кронос" +38 067 130 93 26 info@echizh.com.ua Будні с 9-00 до 18-00