ефект

терміни

розробки

Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни закінчення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше зазначеного в договорі терміну.

Прототип

інтернет-магазину

Як буде виглядати інтернет-магазин в кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип сайту, щоб ви могли побачити, як він працює і виглядає.

Оптимізація

і просування

Якщо не займатися цим під час розробки, то після запуску потрібно докласти більше зусиль для виходу в ТОП. Ми створюємо стратегію SEO-оптимізації, аналізуємо нішу і конкурентів, щоб збільшити конверсію і зменшити витрати на рекламу.

Зручність

в оплаті

Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Ви зможете вигідніше планувати бюджет.

Контроль

і перевірка

Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину і бачити кожен етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.

приклади

розроб-

ка

Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажів в інтернеті. З його допомогою, клієнти можуть купувати товари цілодобово, з будь-якого пристрою дистанційно.

OpenCart

Гнучкий движок, який можна нескінченно налаштовувати, підходить для новачків в сфері інтернет-торгівлі. Платформа має зручний інтерфейс, проста в управлінні, дозволяє змінювати зовнішній вигляд сторінки самостійно.

Magento

Профільний движок для створення інтернет-магазинів. Підходить для високих навантажень, може ефективно працювати з будь-якою кількістю товару. Платформа має безліч модулів, набір інструментів для SEO-оптимізації.

Laravel

Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки великого сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім виглядом сайту.

Yii 2.0

Відрізняється продуктивністю, взаємодіє з усіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки і розширення.

WordPress

Проста і зручна система, має багато плагінів, модулів, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, знижки та інші параметри.

Розробка інтернет-магазину дозволить Вам скоротити витрати на персонал і утримання приміщення, збільшити клієнтську базу, створить ефективний онлайн канал продажу і вивисти бізнес на зовсім інший рівень. Все більше людей роблять покупки саме через інтернет, тому якщо Ви хочете йти в ногу з часом і успішно продавати товари і послуги, Вам просто необхідно замовити інтернет-магазин.

Власний інтернет-магазин під ключ

Розробка інтернет магазину під ключ – кращий варіант для клієнта. По завершенню проекту Ви отримаєте готовий ресурс з повним набором функціоналу та необхідними складовими для роботи сайту. Такий онлайн ресурс має переваги, оскільки він дуже простий у використанні і не вимагає особливих знань для управління сайтом.

Створення інтернет магазину під ключ процес трудомісткий, що вимагає великої кількості часу. Інтернет магазин під ключ створюється в кілька етапів, кожен з яких має свої особливості. Першим етапом є збір інформації від клієнта, визначення цілей і завдань, аналіз поведінки покупців і конкурентів в даній ніші. Далі відбувається розробка прототипів оригінального, простого і зрозумілого для кожного відвідувача дизайну, який затверджується клієнтом. Затверджений дизайн проходить етап верстки на одній з платформ системи управління. Обов’язково враховується адаптивність проекту для всіх пристроїв. Заключний етап – тестування створеного сайту, навчання клієнта використання функціоналу інтернет-магазину і запуск готового продукту.

Дизайн інтернет-магазину

Розробка дизайну – найважливіший і об’ємний етап у створенні сайту. Для того, щоб магазин привертав нових покупців, він повинен відповідати сучасним тенденціям, бути інтуїтивно простим і зрозумілим для всіх вікових категорій, індивідуально розробленим під тематику товарів, послуг. Дизайн інтернет-магазину повинен справляти гарне перше враження, що дозволить привернути увагу аудиторії, зробивши магазин оригінальнішим і незабутнім. Також, обов’язково проводиться деталізація основних елементів (іконки, форми захоплення, кнопки), що робить сайт приємніше на вигляд.

Створення і просування інтернет-магазину

Після створення ресурсу робота з проектом не закінчується. Створення та розкрутка інтернет-магазину – два невід’ємних процеса, без яких неможливо домогтися високих продажів і ефективного ведення онлайн-бізнесу. В процесі розробки команда Echizh робить первинну базову SEO-оптимізацію проекту, просування в пошукових системах. В подальшому, щоб магазин не втрачав позицій, відбувається наповнення посадкових сторінок магазину оптимізованими текстами, здатними повернути проект в ТОП на основних пошукових системах.

Вартість створення інтернет-магазину

Ціна розробки інтернет-магазину не може бути фіксованою і визначається після затвердження технічного завдання. На початкових етапах може вказуватись лише умовна вартість розробки проекту. Ціна інтернет-магазину розраховується залежно від складності проекту, вимог замовника, термінів виконання замовлення. Існує можливість підключення додаткових послуг для вдосконалення розробки магазину.