Розробка
корпоративних додатків

Понад 1 000 000 користувачів встановили наші додатки
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни
Точно прогнозуємо термін розробки мобільного застосунку. 80% проєктів закінчуємо раніше терміну.
Вартість
Створюємо інтерактивний прототип застосунку. Краще витратити 10% бюджету на прототип, ніж 130% на продукт, який не працює.
Контроль
Інформуємо клієнта про етапи розробки мобільного застосунку. Підбиваємо 2-х тижневі проміжні підсумки.
Оплата
Створюємо графік платежів, який буде зручним для обох сторін.
Результат
Тестуємо мобільний додаток. Розміщуємо в маркеті та виводимо в ТОП.
Портфоліо
Наші кейси
PetsCare
Мобільний додаток для власників домашніх тварин
Status Skin
Розробка серверної частини та мобільного додатку
Alchemy Markets
Розробка додатка для інвесторів і трейдерів
Flagman
Розробили мобільний додаток для лідера ринку з продажу рибальських снастей.
Megawatt
Розробка програми під iOS та Android для постачальника газу та електроенергії.
Wi-Fi AR
AR додаток доповненої реальності для аналізу якості рівня Wi-Fi сигналу та 2G, 3G та 5G стільникової передачі даних.
Wi-Fi Heatmap
Додаток для аналізу покриття Wi-Fi. Близько 2 млн. скачувань по усьому світу.
Mr.Grill
Додаток з доставки найсмачніших хот-догів зі зручним інтерфейсом та можливістю швидкої покупки.
Розробка
Мобільними пристроями користуються мільйони людей в усьому світі та їхня кількість постійно зростає, тому додаток одразу збільшить прибуток вашої компанії. Ми створюємо оригінальні та ефективні мобільні додатки в короткі терміни.
Java
Одна з найпопулярніших мов для розробки додатків під Android. Включає в себе об’єктно-орієнтоване програмування (можливість вибору структури, типу даних, функцій) або процедурне програмування, залежно від мети розробки.
Swift
Swift – мова програмування для розробки iOS та OS X додатків. Створені продукти вирізняються безпекою, зручністю, високою швидкістю роботи та ефективністю.
Kotlin
Мова розробки застосунків під Android, але є бета-версія Kotlin/Native, що дає змогу створювати бізнес-логіку кросплатформенно. Google визнав її офіційною мовою для Android-додатків. Відрізняється ефективністю, безпекою та зручністю.
Flutter
Фреймворк для розробки застосунків під Android, IOS і Fuchsia. Застосовується мова Dart, яку використовують для веб-програмування. Відрізняється високою продуктивністю та ефективністю.
React Native
Кросплатформний фреймворк, який дає змогу розробити застосунок одночасно для iOS, Android і Windows. Тут використовується JavaScript і бібліотека React.js, є велика кількість віджетів.

Розробка корпоративних додатків

Розробка корпоративних додатків допоможе компанії оптимізувати роботу не тільки всередині компанії, але і за її межами. Корпоративні програми роблять значний внесок у скорочення різного роду витрат, спрощують управління процесами продажів, за рахунок чого прибуток і рівень продажів значно зростають. Також, такі додатки є відмінними помічниками менеджерів різних ланок, керівників і аналітиків, оскільки вони дають можливість в рази швидше аналізувати ситуацію в компанії, ефективніше проводити моніторинг ніші, сфери діяльності, ринку, конкурентів і поведінки клієнтів.

Замовити унікальний дизайн корпоративних додатків

Розробка дизайну корпоративних додатків – неймовірно важлива складова створення будь-якого ресурсу або платформу. Дизайн корпоративних додатків безпосередньо впливає на функціональність і зручність використання платформи в повсякденній діяльності компанії. Саме тому, інтерфейс і дизайн повинні бути максимально простими і інтуїтивно зрозумілими в застосуванні, і в той же час мати гарні графічні елементи, змушуючи радіти очі. Також, рекомендується використовувати кольори компанії, щоб підкреслити її особливості і всякий раз нагадувати співробітникам про корпоративний дух компанії.

Розробка корпоративних додатків під ключ

Перед тим, як звертатися в веб-студію для створення власного корпоративного ресурсу, всім замовникам рекомендується провести невелике дослідження для визначення основних завдань, функцій і цілей, які вони хочуть здійснити за допомогою даної платформи. Це допоможе розробникам чітко розуміти, який саме додаток необхідно розробити і як зробити його максимально ефективним і практичним.   Створення корпоративних додатків під ключ має на увазі під собою розробку повноцінного, готове до роботи продукту, що не потребує ніяких додаткових доопрацювань і вкладень з боку замовника. Після завершення роботи над проектом, замовник отримує повну технічну підтримку і оптимізації продукту відповідно до вимог клієнта. Розробка корпоративних додатків під ключ здійснюється поетапно. На старті розробники збирають необхідну інформацію, проводять дослідження всередині компанії і аналізує її роботу, складають і затверджують детальне технічне завдання проекту. Далі здійснюється роботи з розробки унікального і індивідуалізованого дизайну. Після цього проводиться верстка прототипів дизайну і графічних конструкцій, програмування функціональної бази додатки, установка системи управління. Потім команда тестує створений ресурс, проводить роботи з усунення і коригування знайдених помилок і робить повторне тестування з метою переконатися у відсутності помилок, і в кінцевому підсумку, ресурс запускає в мережу.

Вартість розробки корпоративних додатків під ключ

Ціна за розробку корпоративних додатків визначається на початкових етапах, після того складається технічне завдання і проводиться оцінка вартість робіт. Оскільки ціна розробки показник не фіксований, на вартість створення платформи можуть вплинути такі фактори, як терміновість виконання проекту і його терміни, складність і технічні особливості розробки.