Розробка
фінансових додатків

Понад 1 000 000 користувачів встановили наші додатки
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни
Точно прогнозуємо термін розробки мобільного застосунку. 80% проєктів закінчуємо раніше терміну.
Вартість
Створюємо інтерактивний прототип застосунку. Краще витратити 10% бюджету на прототип, ніж 130% на продукт, який не працює.
Контроль
Інформуємо клієнта про етапи розробки мобільного застосунку. Підбиваємо 2-х тижневі проміжні підсумки.
Оплата
Створюємо графік платежів, який буде зручним для обох сторін.
Результат
Тестуємо мобільний додаток. Розміщуємо в маркеті та виводимо в ТОП.
Портфоліо
Наші кейси
PetsCare
Мобільний додаток для власників домашніх тварин
Status Skin
Розробка серверної частини та мобільного додатку
Alchemy Markets
Розробка додатка для інвесторів і трейдерів
Flagman
Розробили мобільний додаток для лідера ринку з продажу рибальських снастей.
Megawatt
Розробка програми під iOS та Android для постачальника газу та електроенергії.
Wi-Fi AR
AR додаток доповненої реальності для аналізу якості рівня Wi-Fi сигналу та 2G, 3G та 5G стільникової передачі даних.
Wi-Fi Heatmap
Додаток для аналізу покриття Wi-Fi. Близько 2 млн. скачувань по усьому світу.
Mr.Grill
Додаток з доставки найсмачніших хот-догів зі зручним інтерфейсом та можливістю швидкої покупки.

Розробка

Мобільними пристроями користуються мільйони людей в усьому світі та їхня кількість постійно зростає, тому додаток одразу збільшить прибуток вашої компанії. Ми створюємо оригінальні та ефективні мобільні додатки в короткі терміни.
Java
Одна з найпопулярніших мов для розробки додатків під Android. Включає в себе об’єктно-орієнтоване програмування (можливість вибору структури, типу даних, функцій) або процедурне програмування, залежно від мети розробки.
Swift
Swift – мова програмування для розробки iOS та OS X додатків. Створені продукти вирізняються безпекою, зручністю, високою швидкістю роботи та ефективністю.
Kotlin
Мова розробки застосунків під Android, але є бета-версія Kotlin/Native, що дає змогу створювати бізнес-логіку кросплатформенно. Google визнав її офіційною мовою для Android-додатків. Відрізняється ефективністю, безпекою та зручністю.
Flutter
Фреймворк для розробки застосунків під Android, IOS і Fuchsia. Застосовується мова Dart, яку використовують для веб-програмування. Відрізняється високою продуктивністю та ефективністю.
React Native
Кросплатформний фреймворк, який дає змогу розробити застосунок одночасно для iOS, Android і Windows. Тут використовується JavaScript і бібліотека React.js, є велика кількість віджетів.

Розробка фінансових додатків

Розробка фінансових додатків – відмінний спосіб забезпечити працівників практичним інструментом для вирішення поставлених перед компанією завдань. Облік доходів і витрат, ведення бухгалтерії, конвертація валют, проведення банківських операцій – все це допоможе оптимізувати і автоматизувати розробка фінансових додатків для мобільних пристроїв.

Замовити розробку фінансових додатків під ключ

Розробка фінансових додатків під ключ не тільки трудомісткий, але і тривалий процес, що складається з безлічі етапів, що мають свої особливості. Тому, перед тим як замовляти створення такого ресурсу, Вам потрібно переконатися в необхідності цієї платформи для повсякденної діяльності компанії. Створення фінансових додатків під ключ починається з загального обговорення всіх параметрів розробки, ідей і переваг, наявних у клієнта веб-студії, аналізу актуальної інформації про сферу діяльності компанії, дослідження ніші і огляд діяльності конкурентів на ринку. Наступний етап проводиться з метою створення актуалізованого і оригінального дизайну додатки, розробки інтерфейсу і інших графічних конструкцій. Слідом йде стадія програмування основних функціональних можливостей, верстка створених прототипів дизайну і інтерфейсу. Далі йде етап тестування стабільності роботи всіх систем, перевірка на наявність помилок і багів, усунення неполадок, після чого проводиться додатковий тест. Завершальним етапом є запуск проекту, що розробляється і розміщення повноцінного додатка на зазначених замовником платформах.

Створення дизайну фінансових додатків

Розробка дизайну фінансових додатків є практично головною стадією всього процесу створення проекту, оскільки саме дизайн привертає увагу користувачів і змушує їх використовувати саме Ваша програма. Дизайн фінансових додатків повинен підкреслювати особливості компанії і ніші, для яких розробляється ресурс. Використовуються тільки вільні і прості кольори, що дозволяє клієнтам сконцентруватися саме на тому товарі чи послузі, в якій вони потребують.

Вартість розробки фінансового додатки від веб-студії Echizh

Ціна розробки мобільних фінансових додатків в Києві є умовним показником, оскільки остаточну вартість розробки фінансового додатки можна буде дізнатися лише після складання докладного технічного завдання проекту. До цього моменту розробники можуть назвати лише приблизну вартість створення платформи.