Вивести сайт в ТОП або повернути йому лідируючі позиції в даній сфері та серед конкурентів, а також збільшити приплив цільової аудиторії, допоможе просування інтернет-магазину автозапчастин.

Наші клієнти

Понад 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке просування сайту?

Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Які роботи входять в просування сайту?

 1. Аудит (SEO-аналіз сайту).
 2. Аналіз конкурентів (топові сайти, які займають ТОП 3).
 3. Виправлення технічних помилок на сайті.
 4. Внутрішня оптимізація сайту.
 5. Структура сайту.
 6. Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту
 7. Якщо сайт оптимізован, то проводяться роботи з існуючими сторінками з розширення ключових запитів.
 8. Внутрішня перелінковка.
 9. Зовнішня оптимізація сайту.
 10. Аналіз конкурентів по посилальній масі.
 11. Закупка посилальної маси (орендні, вічні).
 12. Постійна робота над зовнішньою оптимізацією.

Просування сайту автозапчастин

Просування сайту автозапчастин складається з комплексу взаємопов’язаних і структурованих робіт, заходів, націлених на підняття рейтингу ресурсу в запитах, що задаються користувачами в пошукових системах. Надати якісне просування інтернет-магазину запчастин допоможе команда фахівців веб-студії. Клієнту лише потрібно оформити заявку і підписати договір, і веб-студія підбере оптимальну стратегію розвитку і просування, яка здатна досягти максимальних результатів.

З чого складається просування інтернет-магазину автозапчастин?

Єдине, що потрібно чітко розуміти клієнтам, перед тим як вирушати на пошуки веб-студії і замовляти подібного роду послуги, так це те, що SEO-оптимізація – це тривалий процес, що вимагає достатньої кількості часу для появи перших результатів. Оскільки з кожним днем ​​пошуковики удосконалюються і змінюють критерії і параметри пошук, пошукове просування може займати приблизно 3-5 місяців, щоб вийти на позицію в топ-10 в певній сфері.

Просування будь-якого ресурсу в інтернеті складається з декількох етапів, що дозволяє відслідковувати якість та результативність проведених робіт. Головними етапами, без яких неможливо провести ефективне просування є детальний аудит платформи, внутрішня і зовнішня оптимізація сайту, усунення банів і заборон від пошукових систем, аналіз роботи і діяльності конкуруючих ресурсів, поводження потенційних клієнтів, сфери і ніші, в якій використовується сайту. Далі, команда забезпечує здійснення технічної підтримки, відстеження результатів проведених робіт, тенденцій і особливостей розвитку даного напрямку, проведення аналізу ефективності запланованих заходів, внесення коригування в стратегію просування платформи.

Вартість SEO просування інтернет-магазину автозапчастин

Одним з найбільш частих запитань клієнтами, які звертаються за послугами в веб-студію, є ціна за просування інтернет-магазину автозапчастин, проте не замовники знаю, що показник вартості для даного роду послуг не може бути фіксованим. Ціна за просування будь-якого проекту розраховується індивідуально, з урахуванням особливостей і параметрів, які надаються замовником. Також, на вартість можуть впливати складність здійснення робіт по просуванню, бажаний рейтинг в позиціях, тривалість перебування сайту в мережі.