Розробка сайту GardenPark

GardenPark – це компанія, яка надає послуги ландшафтного дизайну. Раніше ми вже співпрацювали для просування сайту в ТОП. Зараз до нас звернулися за розробкою нового сайту, редизайном і оптимізацією.

Задачі

  • – розробка нового дизайну для сайту;
  • – створення зручного і простого функціоналу;
  • – front-end development (верстка сторінок);
  • – оптимізація сайту після запуску.

 

Наша робота полягала в тому, щоб зробити абсолютно новий дизайн сайту, ретельно опрацювати його і обов’язково врахувати стиль компанії. Сайт повинен бути адаптивним під мобільні пристрої і зручним. Після цього треба правильно виконати верстку і оптимізувати ресурс перед запуском під нові алгоритми пошукових систем.

Рішення

Для запуску нового сайту, ми вирішили зробити повний редизайн з ухилом на вимоги пошукових систем YMYL. Був розроблений новий унікальний і лаконічний дизайн сайту, який враховує і підходить під фірмові кольори компанії. Акцент робили на візуалізації інформації і зображеннях.

гарден парк

Головна сторінка

При створенні головної сторінки, враховувалися основні правила проектування сайту. Вона повинна бути не просто красивою і оригінальною, але і максимально інформативною. При цьому дизайн простий і стильний.

Оптимізація

Щоб сайт відразу потрапив в ТОП, ми розробили план роботи і впровадили правки ще до запуску сайту. Ми відразу створили сторінки з новинами, Breadcrumbs, інформацією про автора, пропрацювали технічні сторінки і виконали інші завдання під YMYL.

Зручність сайту

Окремо опрацьовувався юзабіліті і зручність для користувача. Перед запуском велику увагу приділили тестування, щоб побачити можливі помилки і доопрацювати їх. Це допомогло зробити сайт максимально привабливим для аудиторії.

Результат

Робота над сайтом і оптимізація показала результати швидко – буквально через кілька місяців GardenPark вийшов в ТОП за основними ключовими запитами.

РОЗРОБКА ДОДАТКУ

WI-FI AR