GardenPark

Розробка сайту та SEO-оптимізація
ua ru
Клієнт GardenPark
Опис GardenPark – це компанія, яка надає послуги ландшафтного дизайну. Раніше ми вже співпрацювали для просування майданчика в ТОП. Зараз до нас звернулися за розробкою нового сайту, редизайном та оптимізацією.
Завдання
Задача полягає в тому, щоб розробити сучасний дизайн, виконати верстку сайту й оптимізувати його перед запуском під нові алгоритми пошукових систем.
Рішення Для запуску нового сайту, ми вирішили зробити повний редизайн з ухилом на вимоги пошукових систем YMYL. Був розроблений новий унікальний і лаконічний дизайн сайту, який враховує і підходить під фірмові кольори компанії. Акцент робили на візуалізації інформації та зображеннях.
Головна сторінка При створенні головної сторінки, враховувалися основні правила проектування сайту. Вона має бути не просто красивою та оригінальною, а й максимально інформативною. При цьому дизайн простий і стильний.
Оптимізація Щоб сайт одразу потрапив у ТОП, ми розробили план роботи і впровадили правки ще до запуску майданчика.

Ми відразу створили сторінку з новинами, Breadcrumbs, інформацією про автора, опрацювали технічні сторінки та виконали інші завдання під YMYL.

Зручність сайту Окремо опрацьовувалося юзабіліті та зручність для користувача. Перед запуском велику увагу приділили тестуванню, щоб побачити можливі помилки і доопрацювати їх. Це допомогло зробити сайт максимально привабливим для аудиторії.
Результат Роботу над сайтом та оптимізацію було виконано протягом 3 місяців. Одразу після запуску, сайт почав активно зростати в пошуковій видачі. Протягом кількох місяців GardenPark вийшов у ТОП за основними запитами.
Сайт gardenpark.com.ua
SEO-оптимізація
Також завдання полягає в тому, щоб вивести в ТОП за ключовими запитами. Також потрібно було оптимізувати ресурс і зробити його придатним під вимоги пошукових систем. Просування сайту виконувалося з нуля.
Рішення Аналіз ніші. Аналіз конкурентів. Розробка стратегії просування. Впровадження та налаштування аналітики. Внутрішня оптимізація сайту. Лінкбілдинг. Аутрич. Підключення та налаштування Calltracking. Крауд-маркетинг.
Сайт gardenpark.com.ua
Результат ТОП-3 за основними ВЧ запитами 194 звернень клієнтів за останні кілька місяців +70 реалізованих проєктів з початку року +50 постійних клієнтів
У результаті нашої роботи з просування сайту, збільшилася кількість замовлень. Тепер у планах розширення штату.