Gofaizen & Sherle

Seo просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
ua ru
Клієнт Gofaizen & Sherle
Опис Gofaizen & Sherle – міжнародна юридична фінтех-компанія, що має штаб-квартири в Європі: Естонії, Литві, Польщі, Німеччині, Чехії, також у Канаді та ОАЕ. Компанія спеціалізується у фінансовій сфері, такій як крипто ліцензії, EMI, інвестиційні фонди, трейдери Forex, трейдери з цінних паперів тощо.
Завдання
Основне джерело трафіку – SEO, і завдання полягало в тому, щоб швидко вивести сайт у ТОП-1 в усіх країнах за напрямками: отримання криптоліцензії в Литві, Польщі, Чехії, а потім зробити фокус на EMI, AIF та інші сфери.
Що було зроблено: Поглиблена оптимізація сайту (контент і технічна частина). “Зістарювання” домену. Побудова невеликої сітки PBN. Вибір цільових сайтів донорів для розміщення посилань, плавне та якісне посилальне зростання. Стабільне поліпшення контенту. Робота над SERM.
Сайт gofaizen-sherle.com
Результат
За 4 місяці стали ТОП-1 за ключовими словами з напрямку “crypto license”. За рік виконали понад 1000 проєктів для приблизно 400 клієнтів > 3500 нових користувачів на місяць.
За останні 12 місяців Gofaizen & Sherle успішно виконали понад 1000 проєктів для приблизно 400 клієнтів по всьому світу.