Foxtrot

Розробка корпоративного сайту
ua ru
Клієнт Foxtrot
Опис Консалтингова компанія Foxtrot з Казахстану звернулася до нас за розробкою корпоративного сайту, на якому буде кілька сторінок послуг. Потрібен унікальний дизайн, оригінальні блоки call-to-action для привернення уваги, а також оригінальне наповнення сторінок контентом.
Рішення
Ми розробили сайт, на якому представлені послуги компанії, продумали дизайн, оптимізацію, виконали наповнення готовим контентом, реалізували технічні вимоги до сайту.
Дизайн сайту
Програмісти спільно з дизайнерами вибрали готову тему для сайту, після чого змінили її згідно з ТЗ і вимогами замовника. Були розроблені унікальні блоки для інформації про компанію. Дані про послуги компанії та її переваги виведені на головній сторінці в лаконічних блоках.
Мобільна версія
Отримати контакти компанії або перейти в соціальні мережі можна і з мобільного телефону, планшета або інших пристроїв, оскільки ми використовували адаптивну верстку сайту.
SEO-оптимізація
Ми виконали загальну оптимізацію перед запуском – склали структуру сайту і сторінок, семантичне ядро, продумали URL, хлібні крихти, виконали технічну оптимізацію. Для блогу був складений контент-план і копірайтери написали статті. Перед запуском сайту, контент-менеджери наповнили сайт готовим контентом.
Результат
Сайт вийшов лаконічним, зручним, а кожна сторінка повністю розкриває переваги компанії. Замовник залишився повністю задоволений готовим сайтом. Було складено план під майбутнє просування і зовнішню оптимізацію сайту. Уже з перших днів після запуску, на сайт почали заходити відвідувачі.
Результат
від 1 тис. відвідувачів на місяць