Crypto License network

Розробка та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
ua ru
Клієнт Crypto License network
Опис Компанія Crypto License network звернулася до нас для розробки сайту, маркетплейса криптовалютних ліцензій. Сервіс призначений для користувачів, які хочуть отримати ліцензування в різних країнах.
Завдання та реалізація
Завдання полягало в розробці безпечного і швидкого сайту, сучасного дизайну. Також треба виконати SEO-оптимізацію та просування.
Основні сторінки
Дизайнери розробили індивідуальний і простий дизайн маркетплейса зі зручним інтерфейсом. Ми проаналізували сучасні тренди, сайти-конкуренти, схожі сервіси, щоб створити по-справжньому унікальний та оригінальний стиль. Окрім головної та технічних сторінок, продумали зручну структуру сторінки компаній, які пропонують криптовалютне ліцензування, та загального списку фірм по країнах.
Розробка і просування сайту
Створили зручний функціонал і реалізували задумки дизайнерів. Сайт вирізняється швидкою швидкістю роботи, підвищеною безпекою. Для бекенда і більш комфортного управління сайтом, використовували WordPress, а додаткове ПЗ розробили індивідуально під сервіс. Для мобільної версії сторінок використовувалася адаптивна верстка сайту. Сервіс сумісний з різними мобільними пристроями.
Мобільна версія
Для мобільної версії маркетплейса використали адаптивну верстку сайту. Сервіс сумісний з різними мобільними пристроями.
Проведена робота Створення унікального дизайну Розробка маркетплейса Розробка стратегії просування Наповнення сайту контентом Внутрішнє і зовнішнє SEO-просування
Сайт проекту cryptolicense.net
SEO-оптимізація та просування Сайт був повністю оптимізований до запуску. Ми проаналізували конкурентів, склали стратегію просування. Після запуску SEO-фахівці продовжили постійні роботи з розвитку маркетплейса Crypto License network.
Результати Термін роботи зайняв 2 місяці від моменту розробки дизайну до запуску сайту. Клієнт залишився задоволений виконаною роботою, сучасним оформленням і зручністю. Перші відвідувачі з’явилися на сайті через 1 тиждень після запуску.
Результати роботи від 10 тис кількість показів у пошуковій системі за місяць