Налаштування контекстної
реклами Google Ads

Налаштовуємо, оптимізуємо і приводимо цільовий трафік
ua ru
Контекстна реклама – це

Контекстна реклама – це платне просування веб-сторінок. На відміну від класичних способів маркетингової комунікації, вона спрямована не на широку аудиторію, а на потенційного клієнта з конкретним набором характеристик. Її можна націлювати на стать, вік і місце проживання споживача, його інтереси, історію пошукових запитів і активність в інтернеті.

Вирішивши замовити рекламу в Google, ви отримаєте пріоритетне місце – ваше звернення відображатиметься поверх результатів органічного пошуку. Вона дасть результати миттєво – вам не доведеться місяцями оптимізувати контент і вибудовувати посилальні мережі. Нею легко керувати – ви можете вмикати і вимикати маркетингову кампанію в будь-який момент, щоб ефективно використовувати бюджет.

Перевага контекстної інтернет-реклами Google Ads
Чіткий бізнес-план
Вартість реклами на Google і віддачу від неї легко пов’язати один з одним. Ви можете прогнозувати, скільки клієнтів дасть нова кампанія. Це дає змогу досить точно розраховувати обсяги продажів у фінансових планах на наступний період.
Ефективні витрати
Бюджет витрачається, коли реклама працює. Ви платите тільки за перехід на свій сайт або за показ оголошення зацікавленому споживачеві. Кожна інвестиція в маркетинг дає відчутну віддачу в короткостроковій перспективі.
Глибока аналітика
Ведення реклами дає змогу зібрати більше інформації про сайт, щоб оптимізувати його та виправити помилки. Ви можете порівняти ефективність свого ресурсу з конкурентами, а також знайти способи утримання відвідувачів і підвищення конверсії.
Гнучкий інструмент
Кожна деталь піддається налаштуванню. Ви можете самостійно задавати ціни Гугл реклами на аукціоні, встановлювати обмеження за бюджетом і кількістю показів, а також вибирати оптимальні часові рамки для кожного оголошення.
Які завдання вирішує контекстна реклама?

Головним результатом роботи в цьому напрямку буде зростання продажів. Ви можете замовити контекстну рекламу, щоб отримати нових клієнтів тут і зараз, реалізувавши потенціал свого бізнесу. Вона також привертає увагу споживачів до певних продуктів – акційних товарів, нових колекцій або додаткових послуг у вашому портфоліо. За допомогою такого інструменту можна повідомляти людей про майбутні події, навіть якщо до них залишилося всього кілька днів. Наприклад, контекстна реклама в Києві дає змогу вам залучити тисячі відвідувачів протягом доби.

Важливе завдання – зростання впізнаваності бренду і поліпшення його репутації. Якщо орієнтуватися на конкретний продукт, який люди хочуть замовити контекстна реклама Google AdWords допоможе створити стійку асоціацію цього товару з вашим бізнесом. У такому разі вона дасть стійкий довгостроковий ефект, який триватиме і після вимкнення оголошень. Не в останню чергу варто відзначити роль контекстної реклами у вивченні вашого власного бізнесу. Запускаючи її, ви дізнаєтеся більше про воронку продажів, проблеми сайту та особливості цільової аудиторії.

Портфоліо
Наші кейси
GARDENPARK
SEO-оптимізація та налаштування рекламної кампанії сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
D&P perfumum
Просування і реклама компанії доставки води в Києві в ТОП-10
AquaPro
Просування компанії доставки води в Києві в ТОП-10 в Києві в ТОП-10 в Києві в ТОП-10
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Етапи налаштування контекстної реклами Google Ads
Вивчення
Щоб замовити контекстну рекламу в Гуглі, потрібно досконально знати бізнес-обстановку. Тому процес починається з аналізу продукту, цільової аудиторії, цінової політики компанії та рівня конкуренції.
Планування
На основі отриманої інформації складається стратегія просування. Вона охоплює план показу оголошень, бюджет реклами та цільові показники, які мають стати результатом роботи.
Запуск
Для кожної рекламної кампанії пишуть тексти із закликом до дії, обирають цільову аудиторію, задають фінансові показники і встановлюють тимчасові рамки.
Аналітика
Після запуску фахівці контролюють ефективність маркетингової кампанії. Аналізуються ціна реклами в Гугл, ціна кожного залученого клієнта, а також показники конверсії та рентабельності інвестицій.
Вартість налаштування контекстної реклами

Довіривши супровід реклами професіоналам, ви витрачаєте менше, ніж при самостійній роботі. Статистика показує, що експертний підхід дає змогу знизити вартість конверсії на 40-70%! Тому ціна налаштування контекстної реклами буде для вас вигідною інвестицією, яка легко окупить себе в найближчому майбутньому. Крім того, ви отримаєте детальну аналітику і зможете оптимізувати свій бізнес-план, підвищивши ефективність інших напрямків маркетингу.

Вартість послуги управління контекстною рекламою залежить від багатьох факторів. Це характеристики продукту і цільової аудиторії, рівень конкуренції та кількість оголошень, бюджетні та часові рамки проєкту. Якщо вас цікавить Google-реклама, ціна на її налаштування визначатиметься індивідуально. Веб-студія “Єчиж” підбере для вас оптимальну програму співпраці з урахуванням особливостей вашого бізнесу.

Наші переваги

Діджитал-агентство Echizh – команда професіоналів, які живуть своєю роботою. Ми щиро зацікавлені в успіху кожного проєкту наших клієнтів, а тому докладаємо максимум зусиль, щоб зробити все ідеально.
1
Використовуємо експертизу та інноваційні рішення під час налаштування реклами. Гарантуємо високу ефективність.
2
Надаємо повний доступ до акаунтів Google AdWords – ви контролюєте бюджет, налаштування і результати.
3
Можна замовити рекламу в Гугл на суму від 1000 гривень до сотень тисяч доларів. Гарантуємо якість незалежно від суми.
4
Підбираємо оптимальну програму співпраці для кожного клієнта. Гнучко регулюємо ціни, терміни та умови оплати.
5
Запускаємо рекламні кампанії точно в обумовлений час. Підлаштовуємо свої робочі години під графік вашого бізнесу.
6
Ставимо реалістичні цілі, які можна закладати в бізнес-план. Ділимося інформацією про цільову аудиторію та ринок.
Запитання та відповіді
Скільки коштує налаштування реклами Google Ads?
Ціни на управління контекстною рекламою встановлюються індивідуально залежно від складності проєкту. Вони визначаються характеристиками продукту, цільовою аудиторією, рівнем конкуренції та бюджетними обмеженнями. Важливо враховувати і географію оголошення. Якщо вас цікавить реклама в Google в Києві в рамках вашої маркетингової кампанії потребуватиме великих витрат, але дасть кращу віддачу.
Що впливає на ціну кліка реклами?
Ставки контекстної реклами в Google встановлюються на аукціоні, який проходить в автоматичному режимі. Умови максимально прості – що вищий попит, то більша вартість. Тому головним фактором, що впливає на ціну, буде рівень конкуренції у вашому сегменті та регіоні. Останній також має велике значення. Наприклад, у Києві ставки вищі, ніж в інших містах України.
Коли будуть перші ліди після налаштування?
Усе залежить від розміру цільової аудиторії, якості тексту в оголошенні та особливостей вашого продукту. Важливо також враховувати, що кожна рекламна кампанія в Google проходить модерацію. Вона триває до 24 годин, а в галузях, що потребують особливого контролю, – до 48 годин. Відразу після закінчення цього процесу починаються покази. У нашій практиці перші ліди вдається отримати протягом кількох годин або навіть хвилин після старту кампанії.
Як швидко буде запуск після замовлення послуги?
Процес запуску PPC вимагає ретельної підготовки. Перш ніж натиснути кнопку старту, необхідно зібрати інформацію про компанію, її продукт і ринок, на якому вона працює. Після цього в роботу включаються копірайтери і таргетологи. Вони пишуть тексти оголошень і вибирають для них цільову аудиторію. З моменту замовлення до запуску рекламної кампанії може проходити від 1 дня до 1 тижня.
Що входить у ціну контекстної реклами?
Ціна контекстної реклами складається з двох частин. Перша – бюджет кампанії, тобто сума, яку ви готові витратити на залучення нових клієнтів і підвищення продажів. Друга – вартість послуг з налаштування та супроводу. Це оплата праці фахівців, які займатимуться вивченням ринку, створенням оголошень, контролем показу і складанням аналітичних матеріалів.