AquaPro

Верстка сайту, налаштування обміну з 1С і SEO-просування
ua ru
Клієнт AquaPro
Опис Компанія AquaPro – це популярний постачальник води в Києві та Київській області. До нас звернулися за технічними правками на сайті, версткою і SEO-оптимізацією, налаштуванням обміну даних з 1С. У компанії вже був готовий сайт, але для підвищення зручності приймання замовлень, клієнт прийняв рішення поліпшити його.
Рішення
Програмісти поліпшили швидкість роботи сайту, виправили помилки, неробочі скрипти, виконали верстку сайту. SEO-фахівці оптимізували сайт і запустили РРС рекламу.
Виправлення технічних помилок
На сайті було багато непрацюючих і застарілих плагінів, виводилися помилки під час запуску сторінок, а через неробочі скрипти у верстці, некоректно відображалися деякі блоки на сайті. Виправлення цих помилок – це було першорядне завдання для програмістів. Вони склали ТЗ і оперативно виправили кожен пункт.
Підключення 1С
Щоб спростити процес оформлення замовлення, прискорити передачу інформації після оформлення доставки води на сайті, ми підключили систему 1С. Головна складність була в тому, щоб зробити все швидко і при цьому не втратити попередні замовлення, які клієнти робили на сайті. Програмісти впоралися із завданням швидко і не втратили даних.
Мобільна версія
Сайт покращили й оптимізували під мобільну версію – ми використовували адаптивну верстку, щоб користувачі могли легко робити замовлення зі смартфона, планшета або інших пристроїв.
SEO-оптимізація та реклама
SEO-фахівці склали комплексну систему оптимізації та просування сайту, повністю переписали контент на сайті, внесли додаткові блоки та сторінки, а також виправили канібалізацію. Через кілька тижнів після внесення правок, кількість показів і замовлень зросли. Крім того, було запущено PPC рекламу для збільшення кількості замовлень.
Проведена робота
Верстка сайту та виправлення технічних помилок. Підключення 1С до інтернет-магазину. Розробка стратегії просування сайту. Написання та публікація контенту. Внутрішнє і зовнішнє SEO-просування. Підключення та ведення контекстної реклами.
Сайт проекту
aquapro.ua