D&P perfumum

Розробка сайту, дизайн і SEO-просування
ua ru
Клієнт D&P perfumum
Опис Міжнародний виробник парфумерії D&P perfumum, який випускає оригінальні та якісні парфуми для жінок і чоловіків. У виготовленні використовують найкращу європейську сировину, а кожен продукт проходить кілька етапів перевірок у найкращих світових лабораторіях.
Рішення
До нас звернувся для розробки інтернет-магазину, створення унікального дизайну та SEO-просування сайту.
Дизайн
Насамперед ми розпочали розробку оригінального дизайну, який відповідатиме стилю компанії. Ми використовували нейтральні темні відтінки для сторінок, акцентуючи увагу на самих товарах, а дизайнери врахували всі побажання клієнта.
Розробка сайту
Ми розробили зручний і швидкий сайт, приділивши увагу також безпеці даних.
Мобільна версія
Ми також використовували адаптивну верстку сайту для мобільної версії. Це дало змогу оптимізувати роботу інтернет-магазину на мобільних пристроях, планшетах і смартфонах.
Проведена робота
Розробка унікального дизайну. Створення інтернет-магазину. Розробка стратегії просування сайту. Написання та публікація контенту. Внутрішнє і зовнішнє SEO-просування.
Сайт проекту
dpukraine.com
SEO-оптимізація та просування
Перед запуском SEO-фахівці оптимізували сайт під вимоги пошукових систем, завдяки чому він почав активно просуватися вже після запуску.
Результати
Термін роботи зайняв 2 місяці від моменту розробки дизайну до запуску сайту. Клієнт залишився задоволений виконаною роботою, сучасним оформленням і зручністю. Перші відвідувачі з’явилися на сайті через 1 тиждень після запуску.
Результати роботи
від 7 тис. кількість показів у пошуковій системі за місяць