Хочете використовувати всі основні можливості Google та Яндексу для просування та реклами? Тоді контекстна реклама – це найкращий спосіб швидко привернути увагу до вашого сайту, товарам, послугам або акціям, підвищити кількість клієнтів.

Наші клиенти

Більше 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке контекстна реклама?

Так називають рекламне оголошення, яке з’являється перед результатами пошукової видачі, на інших сайтах, в соц. мережах. Вона відповідає пошуковим запитам користувача, та діє на цільову аудиторію.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і покращення профілю посилань

Зростання відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і покращення профілю посилань

Зростання відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і покращення профілю посилань

Зростання відвідуваності на 78%

Якою буває контекстна реклама?

 1. Пошукова – в результатах видачі.
 2. На сайтах, додатках або інших ресурсах партнерів рекламних систем.
 3. Оголошення з динамічним контентом.
 4. Торгові кампанії – картки із зображенням, назвою та ціною.
 5. Банер на інших сайтах.
 6. Відеореклама.

Контекстна реклама в Києві

Налаштування контекстної реклами в Києві допоможе Вам залучити велику кількість цільової аудиторії за максимально короткі терміни, оскільки перші результати будуть помітні вже на наступний день, після завершення робіт з налаштування реклами. Контекстна реклама в Києві є невід’ємним компонентом при розвитку і просуванню ресурсу в мережі, адже жоден доступний фахівцям веб-студії інструмент або сервіс, не зможе дати можливість досягти таких результатів за такі короткі терміни.

Для чого потрібна контекстна реклама в просуванні сайту?

Як уже згадувалося вище, даний вид реклами служить відмінним інструментом, який дозволяє розвивати ресурс, рекламуючи його на інших схожих за тематикою і контекстом платформах. Таким чином, контекстна реклама формує величезну кількість переходів користувачів на сторінку просуває платформи. Контекстна реклама є високоефективним каналом залучення цільової аудиторії, який дозволяє швидко вивести сайт в топ-10 запитів в пошукових системах з певної тематики, а також надовго закріпитися в лідерах. Сьогодні використання подібного маркетингового інструменту просто необхідно, щоб отримати бажаний рівень доходу і продажів, щодня збільшуючи число клієнтів, що бажають скористатися наданими Вами послугами.

Переваги контекстної реклами

Перш за все, варто сказати, що найголовнішою перевагою даного виду реклами є її 100% ефективність і результативність, що підтверджується величезною статистикою успішно виконаних проектів. Ви не знайдете способу, який би гарантував такі ж високі результати в залучення потенційних клієнтів. Далі, не можна не згадати про такий показник, як швидкість отримання перших результатів. Завдяки контекстній рекламі, перші клієнти, залучені таким спосіб, з’являться протягом 24 годин після завершення робіт по просуванню. Також, використовуючи цей інструмент, ресурс швидко займає топ-10 позиції в результатах пошукових запитів, що збільшує шанс переходу по Вашому посиланню.

Вартість налаштування контекстної реклами в Києві

Клієнти, які звертаються за даною послугою до команди фахівців веб-студії повинні розуміти, що ціна за налаштування контекстної реклами не є фіксованим показником, оскільки вартість складається з двох компонентів, один з яких постійно змінюється. Ціна формується на основі рекламного бюджету і цін, встановлених веб-студією за обслуговування і ведення записів клієнтів.