Mira Architects

Розробка дизайну та сайту студії дизайну інтер’єру
ua ru
Клієнт Mira Architects
Опис Компанія Mira Architects – українська студія дизайну інтер’єрів, яка займається розробкою сучасного і стильного дизайну для соціальних підприємств, комерційних будівель, квартир і приватних будинків.
Рішення
До нас звернулися за розробкою оригінального корпоративного сайту з послугами компанії, а акцент потрібно зробити на портфоліо.
Дизайн
Дизайнери створили сучасний стильний дизайн сайту – він лаконічний, мінімалістичний, виконаний у білих і червоних відтінках. Із замовником було складено детальне ТЗ, у якому зазначено побажання та вподобання, тому фахівець швидко виконав розробку дизайну.
Верстка сайту
Програмісти виконали верстку сайту, зробили форми для оформлення замовлення послуги, бриф. Було обрано WordPress CMS, яка підходить для корпоративного сайту і невеликої кількості послуг.
Головна та сторінки послуг
На головній сторінці представлено основні блоки з інформацією, перевагами компанії, перелінковку на портфоліо і блог, щоб користувач одразу міг отримати важливі дані про фірму. На сторінках послуг детально розписано особливості роботи компанії, зроблено унікальний блок із зображеннями та портфоліо.
SEO-оптимізація
Перед розробкою сайту, SEO-фахівці виконали детальний аналіз конкурентів, ніші, склали стратегію просування та оптимізації. Ми зібрали семантичне ядро, підготували ТЗ під контент на сторінки і блог, написали мета-теги, продумали структуру і технічну оптимізацію.
Результат
На сайт уже з перших днів почали заходити відвідувачі. Замовник залишився задоволений сайтом, особливо оригінальним дизайном і зручністю. У компанії збільшилася кількість продажів через сайт.
Результат
від 1 тис. відвідувачів на місяць