Black Widow

Розробка та дизайн веб-сайтів
ua ru
Клієнт Компанія Next Tröber
Опис Next Tröber – міжнародний імпортер, який випускає широкий асортимент CBD-товарів, бездимних тютюнових виробів, курильного приладдя, запальничок та іншої продукції. Компанія має головний офіс у Гамбурзі, але працює по всьому світу. До нас звернулися за розробкою сайту під серію товарів Black Widow.
Рішення
Ми розробили дизайн сайту, виконали верстку і зробили інтернет-магазин, через який можна ознайомиться з брендовим товаром і оформити покупку.
Розробка дизайну
Ми розробили унікальний і сучасний дизайн, який відповідає стилю компанії, виконаний у темних відтінках і підходить під оформлення товарів.
Наповнення сайту
Перед запуском сайту було виконано наповнення готовим контентом англійською та німецькою мовами, додали зображення і налаштували меню, footer і header, технічні сторінки.
Мобільна версія
Сайт оптимізовано під мобільну версію – ми використовували адаптивну верстку, щоб користувачі могли легко робити замовлення зі смартфона, планшета або інших пристроїв.
Виконані завдання і результат
Замовник залишився задоволений готовим сайтом. Майданчик працює швидко, дає змогу не тільки оформити купівлю, а й ознайомиться з компанією, вивчити опис товарів і отримати іншу інформацію.
Проведена робота
Розробка дизайну інтернет-магазину. Верстка сайту. Написання контенту для сторінок. Наповнення та публікація контенту.
Сайт проекту
weedblackwidow.ch