CyberBay

Розробка веб-сайту, дизайну та програмного забезпечення

ua ru
Клієнт CyberBay
Опис Українська платформа CyberBay – це популярний міжнародний ігровий сайт, на якому гравці Dota 2 можуть брати участь або створювати турніри, матчі, отримувати призи за перемоги. Зараз на сайті зареєстровано понад 3 мільйони користувачів. Компанія надає гравцям зручне цифрове програмне забезпечення, яке дає змогу вивести онлайн-ігри на новий рівень.

Рішення

Наше завдання – розробити зручний, швидкий і стильний сайт, на якому користувачі зможуть виконувати інтеграцію зі Steam API і Dota 2 API.
Дизайн сайту
Після розробки докладного ТЗ і плану завдань, зовнішній вигляд сайту – це перше, до чого ми приступили. Дизайнери створили унікальний, оригінальний і сучасний стиль для платформи, враховуючи тенденції, смаки цільової аудиторії та вподобання користувачів. Також ми зробили інтерактивні блоки і незвичайні елементи, щоб привернути увагу до сайту. Використовували темні відтінки синього та футуристичну кіберпанк тематику.
Фронтент
Для розробки інтерфейсу сайту прийняли рішення використовувати фреймворк Vue.js. Він дає змогу швидко розробити складні елементи сайту, масштабувати його, змінювати під свої вимоги, і водночас розмір фреймворку мінімальний, тому не перевантажує майданчик.

Бекенд

Для створення бекенда використовували фреймворк Django, який написаний на Python. Він містить низку функцій і можливостей, які зазвичай доводиться прописувати окремо. Наприклад, панель адміністратора, аутентифікацію користувача, міграцію бази даних… При цьому програмісти можуть його покращувати та доповнювати, розширювати можливості.

Інтеграція зі Steam API\ Dota 2 API і з мережею blockchain

Було розроблено Dota 2 Lobby Bot, який за Steam ID запрошує гравців на матч, після чого запускає гру. Якщо гравець не приходить до турніру або в разі його перемоги/програшу, бот по API передає інформацію на ресурс. Крім того, завдяки системі інтеграції, гравці можуть робити покупки на сайті CyberBay.

Використовується на сайті й мережа blockchain для приймання оплати в криптовалюті, яка одразу ж переказує Bitcoin, Ethereum, LiteCoin або інші валюти на USDT гаманець. При надходженні суми, на рахунок користувача нараховується відповідна кількість очок, а при виведенні коштів – переказуватиме суму на гаманець користувача та списуватиме очки з профілю.

Можливості платформи

Продумана система реєстрації користувачів із зазначенням основної інформації. У профілі відображаються всі дані, включно з попередніми матчами та списками друзів. Розроблено таблицю турнірів і матчів, яку може редагувати адміністратор, налаштовуючи, зокрема, приватність (доступ користувачів до таблиці тільки за передплатою, наприклад). Розроблено інтернет-магазин ігрових товарів, які можна купувати за допомогою ігрових окулярів. Створено систему внесення і зняття суми з особистого рахунку. Було створено унікальну сторінку Clutch, через яку гравці всередині платформи можуть запрошувати один одного на матчі та грати на очки зі свого профілю. Є загальний рейтинг гравців на платформі CyberBay, у якому в реальному часі показуються досягнення користувачів і їхній рівень у рейтингу. Він змінюється залежно від втрати або отримання очок у матчах. Програмісти додатково опрацювали безпеку даних на сайті, включно з особливостями реєстрації та зберігання інформації про користувачів, щоб забезпечити гравцям повну безпеку. На сайт підключили цілодобову систему підтримки, за якої користувач миттєво отримує відповідь або з’єднується з менеджером у разі виникнення будь-яких запитань.

Сайт проекту

cyberbay.pro