Просування сайту
медичної тематики

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
У вас свій медичний сайт, але у нього погана відвідуваність і активність? Вирішити цю проблему можна за допомогою послуги просування сайту медичної тематики.
Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Пошукове просування сайту медичної тематики

Які роботи входять у просування сайту?

1
Аудит, SEO-аналіз сайту), аналіз конкурентів (топові сайти, що займають ТОП 3). Виправлення технічних помилок на сайті.
2
Внутрішня оптимізація сайту.
3
Складання структури сайту.
4
Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту. Внутрішня перелінковка.
5
Якщо сайт оптимізовано, то проводяться роботи з наявними сторінками з розширення ключових запитів.
6
Зовнішня оптимізація сайту, закупівля посилальної маси (орендні, вічні).

Просування сайту медичної тематики

Допомогти порталу залучити цільову аудиторію, збільшити число активних користувачів на платформі, а можливо і підвищити доходи і продажу, здійснювані за допомогою сайту, здатний такий ефективний інструмент маркетингу, як просування медичних сайтів. Даний інструмент націлений на те, щоб зробити сайт максимально адаптивним і відповідним під вимоги і параметри, задані пошуковими системами. Звернувшись в веб-студію і замовивши просування сайтів медичної тематики, Ви гарантовано отримаєте лідируючий ресурс, який займає топ-позиції пошукових запитів в пошукових системах. Позитивні результати не змусять себе довго чекати, адже Вашою платформою будуть займатися професіонали своєї справи, які мають величезний досвід роботи в сфері просування сайтів в інтернеті.

Етапи SEO просування сайту медичної тематики

Говорячи про просування різних ресурсів в інтернеті, важливо розуміти, що просування є комплексом робіт, тому для його проведення потрібно багато часу. Також, щоб пошуковики почали сприймати платформи, як «надійний» ресурс, має пройти як мінімум 2-3 місяці. В середньому, для досягнення сайтом позицій від топ-20 і до топ-10 буде потрібно 3-5 місяців, а коли мова йде про позиції топ-10, тоді бажані результати слід очікувати протягом 6-9 місяців плідної роботи з платформою. Весь процес просування можна розділити на кілька етапів. Найважливішим і відповідальним етапом є проведення аудиту сайту, який дозволяє Вам отримати детальний список присутніх на платформі недоліків, а також детальні рекомендації як ці недоліки усунути. Далі потрібно згадати про глибокому аналізі дій конкурентів, потенційних клієнтів і сфери діяльності в цілому, для отримання інформації, яка допоможе побудувати правильну стратегію розвитку і просування сайту. Наступний етап – повноцінна внутрішня і зовнішня SEO оптимізація з використанням повного набору інструментів і сервісів. Завершальним елементом просування є надання командою фахівців технічної підтримки та забезпечення клієнта актуальною інформацією про результати проведення кампанії по просуванню.

Вартість SEO просування сайту медичної тематики

Багато клієнтів, перш ніж дізнатися про всі параметри здійснення робіт з підняття рейтингу ресурсу, хочуть якомога швидше отримати інформацію про ціну SEO просування сайту медичної тематики. В такому випадку, замовнику повинен розуміти, що ціни вказані на сайтах і банерах веб-студіях є приблизними, оскільки вартість розраховується для кожного проекту індивідуально з урахуванням всіх особливостей, параметрів робіт з платформою.