Просування
юридичної компанії

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Підвищити рівень відвідуваності та активності можливо з допомогою послуги просування сайту юридичних послуг від веб-студії, спеціалісти якої можуть виконати необхідний комплекс робіт для підняття рейтингу вашого сайту в пошукових системах.
SEO — це робота над внутрішньою та зовнішньою оптимізаціями вашого сайту, яка в підсумку дає ріст по ключовим словам у пошукових системах Google, Yandex. Перші 4 місця з поміткою реклама — це контекстна реклама (PPC), а після неї йде органічна видача. Мета SEO-просування в тому, щоб зайняти перші місця в ТОП-10.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Пошукове просування сайту юридичної компанії

Які роботи включено в просування?

1
SEO-аудит сайту, аналіз конкурентів і ніші.
2
Усунення технічних помилок.
3
Збір семантичного ядра, ключових слів.
4
Складання технічного завдання для копірайтерів.
5
Оформлення мета-тегів, оптимізація контенту.
6
Підготовка до зовнішнього просування.

Просування сайту юридичної компанії

Просування юридичного сайту є ефективним маркетинговим інструментом, що дозволяє зробити сайт більш юзабільний і привабливим для користувачів, а також підігнати ресурс до параметрів, які вимагають пошукові системи. Якщо ж Ви серйозно налаштовані на залучення цільової аудиторії і організації якісного надання послуг своїм клієнтам, значить, Вам просто необхідно замовити просування юридичного сайту, після чого можете насолоджуватися отриманими результатами.

Етапи просування сайту юридичної компанії

Весь спектр робіт по просуванню сайту для зручності і можливості якісного відстеження і контролю виконаних процедур розділяється на кілька етапів, що мають певні особливості. Комплекс SEO просування розділений на три основні блоки. Ними є внутрішня і зовнішня оптимізація, а також аналітичні роботи, спрямовані на отримання актуальної та корисної інформації для більш ретельного, ефективного просування. На першому етапі фахівці веб-студії проводять максимально глибоке дослідження і аналіз діяльності юридичної фірми та її сайту, проводять аналіз роботи конкурентів в даній сфері діяльності та ніші, розглядають типові моделі поведінки потенційних користувачів на порталі. Далі команда приступає до правильної SEO-структуризації сайту відповідно до цілей компанії і заданими пошуковими системами параметрами. Після цього починається найважливіший етап – оптимізація платформи, як внутрішня, так і зовнішня. Потім встановлюються системи аналітики та налаштовуються метрики контролю, що дозволяють відслідковувати весь процес і результати. В подальшому, веб-студія допомагає з поліпшенням контенту ресурсу, роблячи його придатним за всіма параметрами для пошукових систем. На завершення, команда надає технічне обслуговування і підтримку клієнта.

Вартість SEO просування сайту юридичної компанії

Особливим аспектом процесу просування є вартість надання таких послуг. Ціна за SEO просування сайту юридичної компанії розраховується індивідуально, кожен новий проект буде розглядатися фахівцями на предмет вартості виконання робіт з просуванню. Ціна на просування сайту юридичної компанії може залежати від безлічі факторів, головними з яких є обраний клієнтом пакет послуг, терміни співробітництва з веб-студією і бажані результати.