SEO-аудит
сайту

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Якщо ви хочете отримати якісну платформу, здатну приносити власнику бажані результати, то SEO-аудит саме те, що потрібно.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Що таке SEO-аудит?

Аудит сайту – це комплекс взаємопов’язаних робіт, спрямованих на виявлення наявних на сайті помилок, несправностей і недоліків, які заважають успішному просуванню сайту.

Що входить в аудит?
1
Технічний аудит сайту і пошук помилок у роботі.
2
Комерційний аудит сайту.
3
Перевірка контенту на відповідність вимогам пошукових систем.
4
Рекомендації щодо поліпшення структури сайту.
5
Рекомендації щодо оптимізації контенту та технічне завдання на написання тексту.
6
Рекомендації щодо збільшення зовнішніх посилань.

Переваги SEO-аудиту сайту

Дана послуга допомагає власнику ресурсу і фахівцям, які будуть займатися просуванням вашої платформи, побачити чітку і повну картину робіт по просуванню. Ви зможете підвищити рейтинг порталу в запитах пошукових систем, збільшити рівень відвідуваності та активності на платформі, визначити напрямок діяльності і головні ринки.

Технічний SEO аудит сайту

Оскільки більшість людей бажає заощадити на створенні інтернет-платформ, вони часто замовляють їх розробку не у професійних розробників, які часто допускають помилки в програмних кодах та іншої технічної складової. Технічний аудит сайту, який є одним з аспектів повного аудиту, метою якого є виявлення недоліків і системних помилок у технічній та програмній частині сайту. Замовивши технічний SEO аудит сайту у веб-студії, Вам надається можливість отримати детальний список присутніх на порталі, а також отримати доречні рекомендації з їх усунення, що належним чином вплине на успішність просування платформи.

Проведення комплексного SEO аудиту сайту

Комплексний аудит сайту – унікальний інструмент, що дозволяє досягти бажаних результатів в просуванні ресурсу і отримати максимальний ефект від проведених робіт. Саме комплексний аналіз сайту, всіх його систем і параметрів дозволяє детально дослідити і вивчити без винятку всі приховані недоліки і похибки в роботі платформи, встановити правильний і ефективний спосіб просування, розробити оптимальну стратегію розвитку, визначити в які терміни буде виконано роботи по просуванню, і через скільки можна очікувати перші результати. Комплексний SEO аудит сайту складається з декількох етапів і ключових стадій. Насамперед командою фахівців здійснюється технічний аналіз проекту. Далі починається процес повномасштабного маркетингового аналізу, який дає інформацію про причини неефективності проекту. Наступний етап – пошукове дослідження, що дає дані про найпопулярніші і часто вживані пошукові запити. Передостаннім етапом є оцінка і поліпшення юзабіліті систем і платформи в цілому, з метою залучення більшої кількості потенційних клієнтів. Завершальний етап має на увазі під собою аналіз діяльності конкурентів в даній сфері.

Вартість SEO аудиту від веб-студії

Цікавлячись питанням ціни аудиту сайту, необхідно розуміти, що вартість даної послуги розраховується з урахуванням безлічі факторів. При цьому, на кожен новий проект розрахунок проводитися індивідуально, роблячи ціну не фіксованим показником. На ціну проведення аудиту можуть вплинути терміни співпраці з командою веб-студії, кількість фахівців, що працюють над проектом, обсяг робіт.