Якщо ви хочете отримати якісну платформу, здатну приносити власнику бажаний результат, то SEO-аудит саме те, що треба.

Наші клієнти

Більше 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке SEO-аудит?

Аудит сайту – це комплекс взаємопов’язаних робіт, направлених на виявлення помилок на сайті, несправностей і недоліків, які заважають успішному просуванню сайту.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Що входить в аудит?

 1. Технічний аудит сайту та пошук помилок у работі.
 2. Комерційний аудит сайту.
 3. Перевірка контенту на відповідність вимогам пошукових систем.
 4. Рекомендації з покращення структури сайту.
 5. Рекомендації з оптимизації контенту.
 6. Технічне завдання з написання тексту.
 7. Рекомендації з підвищення зовнішніх посилань.

Дана послуга допомагає власнику ресурсу і фахівцям, які будуть займатися просуванням вашої платформи, побачити чітку і повну картину робіт по просуванню. Ви зможете підвищити рейтинг порталу в запитах пошукових систем, збільшити рівень відвідуваності та активності на платформі, визначити напрямок діяльності і головні ринки.

Технічний SEO аудит сайту

Оскільки більшість людей бажає заощадити на створенні інтернет-платформ, вони часто замовляють їх розробку не у професійних розробників, які часто допускають помилки в програмних кодах та іншої технічної складової. Технічний аудит сайту, який є одним з аспектів повного аудиту, метою якого є виявлення недоліків і системних помилок у технічній та програмній частині сайту. Замовивши технічний SEO аудит сайту у веб-студії, Вам надається можливість отримати детальний список присутніх на порталі, а також отримати доречні рекомендації з їх усунення, що належним чином вплине на успішність просування платформи.

Проведення комплексного SEO аудиту сайту

Комплексний аудит сайту – унікальний інструмент, що дозволяє досягти бажаних результатів в просуванні ресурсу і отримати максимальний ефект від проведених робіт. Саме комплексний аналіз сайту, всіх його систем і параметрів дозволяє детально дослідити і вивчити без винятку всі приховані недоліки і похибки в роботі платформи, встановити правильний і ефективний спосіб просування, розробити оптимальну стратегію розвитку, визначити в які терміни буде виконано роботи по просуванню, і через скільки можна очікувати перші результати. Комплексний SEO аудит сайту складається з декількох етапів і ключових стадій. Насамперед командою фахівців здійснюється технічний аналіз проекту. Далі починається процес повномасштабного маркетингового аналізу, який дає інформацію про причини неефективності проекту. Наступний етап – пошукове дослідження, що дає дані про найпопулярніші і часто вживані пошукові запити. Передостаннім етапом є оцінка і поліпшення юзабіліті систем і платформи в цілому, з метою залучення більшої кількості потенційних клієнтів. Завершальний етап має на увазі під собою аналіз діяльності конкурентів в даній сфері.

Вартість SEO аудиту від веб-студії

Цікавлячись питанням ціни аудиту сайту, необхідно розуміти, що вартість даної послуги розраховується з урахуванням безлічі факторів. При цьому, на кожен новий проект розрахунок проводитися індивідуально, роблячи ціну не фіксованим показником. На ціну проведення аудиту можуть вплинути терміни співпраці з командою веб-студії, кількість фахівців, що працюють над проектом, обсяг робіт.