Збір
семантичного ядра

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Семантичне ядро – набір слів і словосполучень, які описують сферу діяльності, нішу або напрямок роботи сайту. Саме правильно зібране ядро допомагає вам вийти в ТОП.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Навіщо потрібне семантичне ядро?
1
Маркетинговий аналіз конкурентів.
2
Створення структури сайту.
3
Організація меню і внутрішньої перелінковки.
4
Оптимізація сторінок під пошуковик.
5
Складання технічного завдання для контенту.
6
Підготовка плану зовнішнього просування.
Семантичне ядро для сайту

Етапи формування семантичного ядра

1
Складання чорнової структури сайту.
2
Аналіз конкурентів.
3
Формування базових запитів.
4
Збір розширених пошукових запитів.
5
Видалення зайвих запитів.
6
Кластеризація пошукових запитів.

Збір семантичного ядра

Простіше кажучи, це набір ключових слів, фраз, які роблять Ваш сайт більш «лояльним» і адаптивним до вимог і параметрів, встановленими пошуковими системами. Саме ці ключові слова забиваються користувачами і потенційними клієнтами в пошуковому рядку, щоб знайти той самий ресурс, здатний допомогти їм з вирішенням існуючої проблеми. Викладене вище інформації має бути достатньо для того, щоб зрозуміти, що семантичне ядро ​​для інтернет магазину – це найважливіший елемент, який грає величезну роль при просуванні сайту в інтернеті, і без якого Ви НЕ зможете домогтися максимальних результатів. Замовивши складання семантичного ядра, Ви забезпечити гарантії того, що результати просування сайту, підняття рейтингу платформи в пошукових запитах, збільшення кількість відвідувачів на порталі НЕ змусять себе довго чекати.

Ще трохи про семантичне ядро

Складання семантичного ядра для будь-якого сайту – один з етапів внутрішньої SEO оптимізації сайту. Головними завданнями даної процедури є створення певної тематики порталу, утворення правильної і функціональної структури сайту, ну і звичайно ж, пріоритетною метою складання ядра можна назвати підвищення видимості сторінок і порталів платформи, адаптація ресурсу під пошукові системи і запити користувачів інтернету. За допомогою складання семантичного ядра, Ви зможете максимально чітко і правильно сформувати базу для внутрішньої оптимізації, що дозволить привернути величезну кількість цільової аудиторії, а це, в свою чергу, спричинить за собою приріст відвідуваності, активності і доходів від продажів, зроблених через сайт. Процедура складання або формування ядра починається з ретельного вивчення самого порталу або ресурсу, для якого воно формується, а також досліджується ніша, бізнес-модель і сфера діяльності платформи. Потім, з впровадженням спеціальних сервісів, підбираються самі часто вживаються і популярні фрази, використовувані клієнтами для пошуку. Далі для кожного розділу і сторінки вибираються найбільш підходящі слова, які найкраще характеризують напрямок, необхідне для просування і опису. Таким чином, опрацьовуються всі сторінки, посилання і розділи, після чого на основі зібраної бази створюються унікальні тексти з ключовими словами, і ними заповнюються сторінки платформи.

Вартість розробки семантичного ядра

Окрема тема для розмови є ціна за семантичне ядро ​​в Києві. Оскільки просування сайту здійснюється в комплексі, дуже складно буде розрахувати вартість конкретно формування бази ключових слів. В ОКРЕМИХ випадках, коли мова йде не в комплексному просуванні, ціна буде розраховується командної фахівців, який будуть проводить дані роботи, індивідуально в кожному новому проекті. Вартість може залежати від складності структури сайту або розміру порталу, кількості сторінок і розділів на порталі. Тому, отримаємо більш детальну і докладну інформацію про ціну надання даної послуги Ви можете після складання технічного завдання.