Розробка
сайтів візиток

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Crypto License network
Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
Siberia
Розробка дизайну та сайту для акції
Foxtrot
Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Kinder
Сайт для акції: веб-сервіс завантаження фото, система публікації в соцмережах, настройка рамки для фотографії.
Розробка
Сайт-візитка – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка сайтів-візиток

Допомогти компанії або фірмі вийти на новий рівень і отримати надійну платформу продажів зможе розробка сайту візитки. Саме цей вид сайтів є найбільш простим, низько витратним, і в той же час ефективним способом впровадження бізнесу в мережу онлайн-комерції, дозволяє розширити географію клієнтів і підтримувати з ними зв’язок 24/7. Створення сайту візитки не вимагає багато часу, а тому ідеально підійде для малого і середнього бізнесу, компаній і фірм з невеликим бюджетом для просування. Тому, якщо Ви всерйоз задумалися заявити про себе в інтернеті і не знаєте з чого почати – почніть з придбання власного сайту візитки.

Розробка сайту візитки

Перш ніж стрімголов шукати першу-ліпшу веб-студію, щоб замовити сайт візитку, необхідно визначитися з функціями, цілям і завданнями, які буде виконувати даний ресурс. Створення сайту візитки під ключ має на увазі під собою розробка і надання в кінцевому підсумку клієнту повністю готовою до роботи веб-сторінці або декількох сторінок з усією необхідною інформацією, функціональними можливостями. Створення сайту візитки в Києві і в Харкові здійснюється в кілька етапів. Перший етап – основоположний, на якому визначається основні критерії та параметри розробки, обговорюються всі особливості, нюанси, складається технічне завдання. Далі переходимо на стадію збору і аналізу інформації про конкурентів, сфері діяльності, ніші і поведінки клієнтів і відвідувачів схожих сайтів. Наступний етап – розробка унікального і оригінального дизайну. Команда професійних дизайнерів створює прототип майбутнього дизайну, опрацьовує основні графічні елементи, які в обов’язковому порядку затверджуються замовником. Потім розробники приступають до програмування і верстки, впровадження системи управління, функціональних можливостей сайту. Після створений ресурс ретельно тестується, перевіряється на наявність несправностей, помилок. Заключний етап – запуск сайту в мережу.

Дизайн сайту візитки

Дизайн сайту візитки – це найважливіший елемент, що демонструє відвідувачам відміну сайту від інших ресурсів. Розробка дизайну може проводитися двома способами: створення унікального дизайну, інтерфейсу і графічних елементів з нуля і використання різних шаблонів, доступних в інтернеті. Від того, який варіант вибере замовник сайту, буде залежати ціна на дизайн сайту візитки. В цілому, графіка і інтерфейс повинні бути сучасними і простими, відповідати сфері діяльності і товарів, послуг, представлених на сайті. Не варто використовувати складні графічні конструкції і дуже яскраві кольори, щоб не відволікати відвідувачів від основної мети, з якої вони прибули на Ваш ресурс. Також, необхідно максимально якісно опрацьовувати всі деталі й іконки, які впадають в очі при переході на сторінку.

Вартість створення сайту візитки

Перше, що цікавить замовників при зверненні в веб-студію – ціна за розробку сайту візитки. Вартість кожного проекту індивідуальна і не може бути фіксованою. Остаточну цифру клієнти можуть отримати після складання докладного технічного завдання. На вартість розробки впливають терміни виконання проекту, складність розробки і особливості вимог замовника.