KINDER

Розробка веб-сервісу
ua ru
Клієнт KINDER
Опис Компанія Kinder – міжнародний виробник солодощів для дітей. До нас звернулися із завданням створити оригінальний веб-сервіс і простий сайт для акції, який допоможе залучити більше користувачів і поліпшити взаємодію через соціальні мережі.
Рішення
Ми швидко розробили зручний та зрозумілий веб-сервіс акції. Він допомогав користувачам обробляти фото, а компанії – залучати нових користувачів.
Функціонал
Сайт має простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Кожен учасник акції може швидко завантажити фото в сервіс, вибрати рамку і легко завантажити зображення. Тут лише кілька сторінок, для яких ми створювали дизайн.

У короткі терміни ми виконали такі завдання:
– створити унікальний сайт;
– створити веб-сервіс завантаження фото;
– зробити зручну систему публікації фото в соцмережах;
– зробити можливість вибору рамки для фото;
– розробити сучасний, але простий і зручний дизайн;
– зберегти оригінальне забарвлення і стиль Kinder;
– виконати загальну оптимізацію сайту;
– створити дизайн для мобільної версії.

Сервіс фотографій Користувачеві потрібно надіслати фотографію дитини та отримати за це можливий приз. Для цього ми зробили функцію завантаження фото для їхньої подальшої обробки. Фотографії публікуються на сторінці “Учасники акції”, звідки їх можна завантажити. Крім того, під час реєстрації вказується пошта користувача, на яку, після перевірки модераторами, приходить посилання на фотографію. Її можна або завантажити і розмістити в Інстаграмі, або відразу запостити у Facebook.
Мобільна версія Крім усього іншого, було розроблено мобільну версію сайту. Для неї індивідуально розробили дизайн і функціонал, тому за зручністю і стилем сайт не відрізняється від комп’ютерної версії. Надіслати фотографію, завантажити її або опублікувати в соціальних мережах можна з будь-якого мобільного пристрою.
Особливості проекту Сервіс зручний для користувача, дизайн відповідає стилю компанії. Замовник залишився задоволений результатом. Розробили унікальний функціонал для обробки зображень.
Результати + 10 тис. відвідувачів на сайті за кілька місяців