Розробка
сайту агрегатора

Створення маркетплейса – крок на шляху до успішної електронної комерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Crypto License network
Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
Siberia
Розробка дизайну та сайту для акції
Foxtrot
Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Kinder
Сайт для акції: веб-сервіс завантаження фото, система публікації в соцмережах, настройка рамки для фотографії.

Розробка

Сайт агрегатор або маркетплейс – це портал, який об’єднує інформацію з різноманітних джерел (інтернет-магазинів, компаній та фірм) і дозволяючий користувачу максимально зручно її фільтрувати. Це можуть бути прайс-агрегатори, агрегатори послуг, туристичні, новинні, квиткові та інші сайти.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка сайту-агрегатору

В цьому Вам може допомогти розробка сайту агрегатора, що є повноцінним інтернет-порталом, на якому об’єднано і розміщено величезна кількість різної структурованої інформації з декількох джерел. Завдяки такому ресурсу, компанія або фірма зможе користуватися не тільки своїми напрацюваннями та торговельними платформами, а й здійснювати свою діяльність через інші сайти, підтягування з них необхідну інформацію. Крім розміщення власних товарних позицій, завдяки потужностям даного ресурсу, замовник отримує можливість отримати прибуток від розміщення товарів і реклами інших підприємців.

Замовити розробку сайту агрегатора під ключ

Перш ніж вирушати в веб-студію і замовляти створення сайту агрегатора під ключ, Вам необхідно чітко визначити для себе потребуєте Ви в такій потужній платформі, і які цілі Ви ставите перед нею. Розробка сайту агрегатора під ключ – це вершина в світі веб-розробки, тому на виконання даного замовлення зажадає величезна кількість ресурсів і часу. Створення сайту агрегатора під ключ складається з кількох етапів. Насамперед розробники складають інформаційну базу, аналізують обрану клієнтом ніші і сферу діяльності, після чого складають технічне завдання проекту. Потім команда приступає до формування графічних моделей і створення дизайну і інтерфейсу сайту на основі зібраних даних про користувача активності і моделі поведінки відвідувачів схожих ресурсів. Слідом за дизайном, розробники починають здійснювати верстку прототипу дизайну та програмування функціоналу, структури, інтерфейсу і системи управління. Передостанній етап – тестування роботи створеної платформи, усунення типових багів і помилок в роботі систем, повторне тестування сайту в комплексі. Завершальним етапом є здача проекту і запуск ресурсу в мережу.

Розробка оригінального дизайну сайту агрегатора

Дизайн сайту агрегатора, в першу чергу, залежить від обраної замовником ніші, в якій буде використовуватися платформа. Розробка дизайну сайту агрегатора – головний структурний компонент в системі створення сайту, оскільки саме він визначає наскільки активно портал буде використовуватися користувачами. З огляду на особливості даного ресурсу, дизайн намагаються зробити максимально простим і інтуїтивно зрозумілим, щоб не відволікати відвідувачів від того, за чим вони прибули на платформу.

Вартість створення сайту агрегатора від веб-студії

Оскільки створення такого сайту є дуже складним завданням, ціна за розробку сайту агрегатора буде значно вище, ніж вартість звичайного сайту. Вартість створення сайту агрегатора розраховується індивідуально і може залежати від кількості розроблюваних сторінок, складності розробки функціоналу і тип створюваного агрегатора.