Якщо ви власник ювелірного бренду і хочете отримати ефективний ресурс, який буде приносити дохід і показувати гарні результати активності, то потрібно замовити просування ювелірного сайту.

Наші клієнти

Понад 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке просування сайту?

Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Які роботи входять в просування сайту?

 1. Аудит (SEO-аналіз сайту).
 2. Аналіз конкурентів (топові сайти, які займають ТОП 3).
 3. Виправлення технічних помилок на сайті.
 4. Внутрішня оптимізація сайту.
 5. Складання структури сайту.
 6. Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту
 7. Якщо сайт оптимізован, то проводяться роботи з існуючими сторінками з розширення ключових запитів.
 8. Внутрішня перелінковка.
 9. Зовнішня оптимізація сайту.
 10. Аналіз конкурентів по посилальній масі.
 11. Закупка посилальної маси (орендні, вічні).
 12. Постійна робота над зовнішньою оптимізацією.

Просування ювелірного бренду

За допомогою комплексу спеціально підібраних під особливості бізнесу інструментів і сервісів, Ви зможете швидко привернути увагу величезної кількості цільової аудиторії, яка в подальшому може стати клієнтурою ресурсу. Такий маркетинговий хід створить платформу для подальшого розвитку ресурсу, поліпшення якості послуг, що надаються, і, що найголовніше, допоможе зробити марення замовника впізнаваною і популярною серед користувачів інтернету.

Просування ювелірних виробів

За таким же принципом, як і просування бренду, можна просувати і окремі ювелірні вироби, розміщені на відповідній платформі або порталі, що допоможе клієнтам відразу саме той товар, що цікавить користувача конкретно в цей момент. Просування ювелірних виробів і їх позицій на сайті в інтернеті дозволяє підняти рейтинг ресурсу в топ пошукових запитів. Таким чином, посилання на товари ювелірних виробів будуть займати лідируючі позиції, що, безумовно, підвищити попит до даної позиції товару, і слідчо, збільшити доходи ресурсу від продажів.

Підняття позицій ювелірного інтернет-магазину в пошукових системах

Щоб товар, розміщений в категоріях інтернет-магазину, добре продавався і користувався попитом серед користувачів інтернету, Ваш ресурс також повинен бути популярним і займати перші місця серед пошукових результатів, виданих пошуковими системами. Просування ювелірного інтернет-магазину націлене саме на те, щоб зробити сайт максимально адаптивним і відповідним параметрам і критеріям пошуку, які встановлені пошуковими системами.

Етапи просування сайтів ювелірної тематики

Для зручності, процес просування ресурсів в інтернеті складається з декількох етапів. Перший етап полягає в проведенні аналізу та детального вивчення ніші і діяльності сайту, а також схожих ресурсів. Далі здійснюється складання семантичного ядра, що дозволяє отримати ефективні ключові слова, які будуть використовуватися на наступному етапу. Після цього команда фахівців проводить детальний і повний аудит сайту, проведення якого дозволяє отримати інформацію про всі присутніх на платформі недоліків. Невід’ємною частиною просування є внутрішня і зовнішня оптимізація сайту. Цей етап – один з найважливіших, оскільки за допомогою проведення комплексу по оптимізації, сайт ставати максимально юзабільний для користувачів і пошукових систем. Завершується процес наданням замовнику технічної підтримки та забезпеченням моніторингу проведеної кампанії по просуванню.

Вартість просування в інтернеті від веб-студії

Оскільки, просування є цілим комплексом робіт, вартість надання даних послуг розраховується індивідуально на основі окремо взятих критеріїв. Ціна за просування ювелірного інтернет-магазину буде залежати від декількох факторів, серед яких варто виділити довгостроковість співпраці з командою оптимізаторів, складність проведення просування, бажана позиція в пошуковому запиті, обраний клієнтом пакет послуг.