Просування
ювелірного бренду

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Якщо ви власник ювелірного бренду і хочете отримати ефективний ресурс, який буде приносити дохід і показувати гарні результати активності, то потрібно замовити просування ювелірного сайту.
Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Пошукове просування сайту ювелірного бренду

Які роботи входять у просування сайту?

1
Аудит, SEO-аналіз сайту), аналіз конкурентів (топові сайти, що займають ТОП 3). Виправлення технічних помилок на сайті.
2
Внутрішня оптимізація сайту.
3
Складання структури сайту.
4
Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту. Внутрішня перелінковка.
5
Якщо сайт оптимізовано, то проводяться роботи з наявними сторінками з розширення ключових запитів.
6
Зовнішня оптимізація сайту, закупівля посилальної маси (орендні, вічні).

Просування ювелірного бренду

За допомогою комплексу спеціально підібраних під особливості бізнесу інструментів і сервісів, Ви зможете швидко привернути увагу величезної кількості цільової аудиторії, яка в подальшому може стати клієнтурою ресурсу. Такий маркетинговий хід створить платформу для подальшого розвитку ресурсу, поліпшення якості послуг, що надаються, і, що найголовніше, допоможе зробити марення замовника впізнаваною і популярною серед користувачів інтернету.

Просування ювелірних виробів

За таким же принципом, як і просування бренду, можна просувати і окремі ювелірні вироби, розміщені на відповідній платформі або порталі, що допоможе клієнтам відразу саме той товар, що цікавить користувача конкретно в цей момент. Просування ювелірних виробів і їх позицій на сайті в інтернеті дозволяє підняти рейтинг ресурсу в топ пошукових запитів. Таким чином, посилання на товари ювелірних виробів будуть займати лідируючі позиції, що, безумовно, підвищити попит до даної позиції товару, і слідчо, збільшити доходи ресурсу від продажів.

Підняття позицій ювелірного інтернет-магазину в пошукових системах

Щоб товар, розміщений в категоріях інтернет-магазину, добре продавався і користувався попитом серед користувачів інтернету, Ваш ресурс також повинен бути популярним і займати перші місця серед пошукових результатів, виданих пошуковими системами. Просування ювелірного інтернет-магазину націлене саме на те, щоб зробити сайт максимально адаптивним і відповідним параметрам і критеріям пошуку, які встановлені пошуковими системами.

Етапи просування сайтів ювелірної тематики

Для зручності, процес просування ресурсів в інтернеті складається з декількох етапів. Перший етап полягає в проведенні аналізу та детального вивчення ніші і діяльності сайту, а також схожих ресурсів. Далі здійснюється складання семантичного ядра, що дозволяє отримати ефективні ключові слова, які будуть використовуватися на наступному етапу. Після цього команда фахівців проводить детальний і повний аудит сайту, проведення якого дозволяє отримати інформацію про всі присутніх на платформі недоліків. Невід’ємною частиною просування є внутрішня і зовнішня оптимізація сайту. Цей етап – один з найважливіших, оскільки за допомогою проведення комплексу по оптимізації, сайт ставати максимально юзабільний для користувачів і пошукових систем. Завершується процес наданням замовнику технічної підтримки та забезпеченням моніторингу проведеної кампанії по просуванню.

Вартість просування в інтернеті від веб-студії

Оскільки, просування є цілим комплексом робіт, вартість надання даних послуг розраховується індивідуально на основі окремо взятих критеріїв. Ціна за просування ювелірного інтернет-магазину буде залежати від декількох факторів, серед яких варто виділити довгостроковість співпраці з командою оптимізаторів, складність проведення просування, бажана позиція в пошуковому запиті, обраний клієнтом пакет послуг.