Просування
сайту за відсоток

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Потрібен популярний та впізнаваний інтернет-ресурс зі стабільним доходом та високим рівнем продажів, але не хочеться платити SEO спеціалістам, доки не побачите результат? Вихід є – скористатися послугою просування сайту за відсоток.
Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Пошукове просування сайту за відсоток

Які роботи входять у просування сайту?

1
Аудит, SEO-аналіз сайту), аналіз конкурентів (топові сайти, що займають ТОП 3). Виправлення технічних помилок на сайті.
2
Внутрішня оптимізація сайту.
3
Складання структури сайту.
4
Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту. Внутрішня перелінковка.
5
Якщо сайт оптимізовано, то проводяться роботи з наявними сторінками з розширення ключових запитів.
6
Зовнішня оптимізація сайту, закупівля посилальної маси (орендні, вічні).

Просування сайту за відсоток

Суть її полягає в тому, що Ви будете платити лише за результати проведених по просуванню робіт, а тому у фахівців буде стимул зробити роботу максимально грамотно, щоб забезпечити більший приплив цільової аудиторії і потенційних клієнтів, що, в свою чергу, призведе до підвищення доходів компанії або фірми.

Чому Вам варто замовити просування сайту за відсоток?

Просування сайту за відсоток від продажів користується популярністю і є актуальним для багатьох організацій, оскільки, таким чином, замовники можуть заощадити кошти і отримати більш якісний і ефективний сервіс. Особливо подібний вид просування позитивно позначається на результатах діяльності оптимізаторів, адже від того, наскільки грамотно проведуть оптимізацію, безпосередньо залежать доходи фахівців і веб-студії. Допомагаючи замовнику просувати його платформу в топ-10 пошукових запитів, оптимізатори забезпечують високий рівень активності і відвідуваності платформи, а отже і збільшення рівня продажів, здійснюваних через інтернет-ресурс. Також, така послуга дозволяє отримати переконливу інформацію про ефективність проведення SEO просування і оптимізації для ресурсу, відстежуючи результати діяльності оптимізаторів через кількість оформлених на сайту замовлень.

Вартість просування сайту за відсоток від веб-студії

Перш за все, що ціна за розкрутку сайту за відсоток розраховується не для всіх сайтів. Оскільки при просуванні сайту за відсоток найбільше ризикує саме команда фахівців веб-студії, проект розглядається індивідуально з урахуванням всіх особливостей і надійності клієнта. Ціна за просування сайтів за відсоток залежить від безлічі факторів, взаємопов’язаних між собою. Серед таких показників слід виділити складність структури сайту, сфера діяльності, бажаний рівень просування і позиція, яка повинна займати платформа після проведення робіт.