Потрібен популярний та впізнаваний інтернет-ресурс зі стабільним доходом та високим рівнем продажів, але не хочеться платити SEO спеціалістам, доки не побачите результат? Вихід є – скористатися послугою просування сайту за відсоток.

Наші клієнти

Понад 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке просування сайту?

Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

при-
меры

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Які роботи входять в просування сайту?

 1. Аудит (SEO-аналіз сайту).
 2. Аналіз конкурентів (топові сайти, які займають ТОП 3).
 3. Виправлення технічних помилок на сайті.
 4. Внутрішня оптимізація сайту.
 5. Складання структури сайту.
 6. Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту
 7. Якщо сайт оптимізований, то проводяться роботи з існуючими сторінками з розширення ключових запитів.
 8. Внутрішня перелінковка.
 9. Зовнішня оптимізація сайту.
 10. Аналіз конкурентів по посилальній масі.
 11. Закупка посилальної маси (орендні, вічні).
 12. Постійна робота над зовнішньою оптимізацією.

Просування сайту за відсоток

Суть її полягає в тому, що Ви будете платити лише за результати проведених по просуванню робіт, а тому у фахівців буде стимул зробити роботу максимально грамотно, щоб забезпечити більший приплив цільової аудиторії і потенційних клієнтів, що, в свою чергу, призведе до підвищення доходів компанії або фірми.

Чому Вам варто замовити просування сайту за відсоток?

Просування сайту за відсоток від продажів користується популярністю і є актуальним для багатьох організацій, оскільки, таким чином, замовники можуть заощадити кошти і отримати більш якісний і ефективний сервіс. Особливо подібний вид просування позитивно позначається на результатах діяльності оптимізаторів, адже від того, наскільки грамотно проведуть оптимізацію, безпосередньо залежать доходи фахівців і веб-студії. Допомагаючи замовнику просувати його платформу в топ-10 пошукових запитів, оптимізатори забезпечують високий рівень активності і відвідуваності платформи, а отже і збільшення рівня продажів, здійснюваних через інтернет-ресурс. Також, така послуга дозволяє отримати переконливу інформацію про ефективність проведення SEO просування і оптимізації для ресурсу, відстежуючи результати діяльності оптимізаторів через кількість оформлених на сайту замовлень.

Вартість просування сайту за відсоток від веб-студії

Перш за все, що ціна за розкрутку сайту за відсоток розраховується не для всіх сайтів. Оскільки при просуванні сайту за відсоток найбільше ризикує саме команда фахівців веб-студії, проект розглядається індивідуально з урахуванням всіх особливостей і надійності клієнта. Ціна за просування сайтів за відсоток залежить від безлічі факторів, взаємопов’язаних між собою. Серед таких показників слід виділити складність структури сайту, сфера діяльності, бажаний рівень просування і позиція, яка повинна займати платформа після проведення робіт.