Кожен власник готелю бажає, щоб саме його заклад був наповнений відвідувачами та туристами, але для цього необхідно зробити сайт закладу популярним та впізнаваним серез користувачів. І допоможе в цьому послуга просування сайту готелю.

Наші клієнти

Понад 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке просування сайту?

Пошукова оптимізація або просування сайту – це комплекс задач з внутрішньої та зовнішньої SEO-оптимізацій сайту, щоб підняти позиції сайту в видачі пошукової системи по ключовим запитам користувачів. Це допомагає збільшити трафік та кількість потенційних клієнтів, а отже – отримувати прибуток з сайту.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Які роботи входять в просування сайту?

 1. Аудит (SEO-аналіз сайту).
 2. Аналіз конкурентів (топові сайти, які займають ТОП 3).
 3. Виправлення технічних помилок на сайті.
 4. Внутрішня оптимізація сайту.
 5. Складання структури сайту.
 6. Складання ТЗ копірайтерам, наповнення сайту
 7. Якщо сайт оптимізован, то проводяться роботи з існуючими сторінками з розширення ключових запитів.
 8. Внутрішня перелінковка.
 9. Зовнішня оптимізація сайту.
 10. Аналіз конкурентів по посилальній масі.
 11. Закупка посилальної маси (орендні, вічні).
 12. Постійна робота над зовнішньою оптимізацією.

Просування сайту готелю

Допомогти з отриманням такого ресурсу може така послуга від веб-студії як просування сайту готелю. Завдяки комплексу взаємопов’язаних робіт, клієнт зможе збільшити рівень впізнаваності бренду, кількість здійснених через інтернет бронювань номерів, привернути увагу користувачів інтернету до готелю, забезпечити стабільний потік цільової аудиторії. Просування сайту готелю – це унікальний інструмент маркетингу, що дозволяє ресурсу гармонійно розвиватися, а власнику спостерігати бажані результати.

Що включає в себе послуга з просування сайту готелю?

Весь процес просування розділяється на кілька етапів. Дана послуга складається з певних блоків, кожен з яких вирішує певні завдання і має свої цілі. Комплекс робіт по просуванню можна розділити на такі етапи: детальний, повний аудит і усунення присутніх на сайті помилок, знайдених за допомогою проведення аудиту, аналіз діяльності компанії, ніші, ринку і конкурентів, складання семантичного ядра з метою групування ключових пошукових запитів, максимальна внутрішня і зовнішня оптимізація, зняття банів і блокувань, накладених на сайт пошуковими системами, розробка ефективної структури порталу, поліпшення і унікалізація розміщеного на платформі контенту, збільшення відцоткового співвідношення конверсії користувачів інтернету, які відвідали Ваш сайт, в потенційних клієнтів.

Вартість SEO просування сайту готелю з веб-студії

Для багатьох замовників питання ціни на розкрутку сайту готелю є першорядним. Вартість проведення робіт по просуванню будь-якого ресурсу розраховується в кожному проекті індивідуально, тому отримати інформацію про остаточну ціну клієнт зможе лише після складання технічного завдання. Ціна за просування сайтів готелі, в першу чергу, буде залежати обраного клієнтом пакету послуг, кількості сторінок на платформі, термінів співпраці з оптимізаторами.