Щоб сайт був успішним та прибутковим, неможливо обійтись без комплексного просування. Це допомагає зберегти ключові позиції в видачі, підвищити кількість користувачів та клієнтів.

Наші клієнти

Більше 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке комплексне просування?

Це процес оптимізації та просування сайту декількома видами реклами одночасно. Задача полягає в тому, щоб залучити максимальну кількість аудиторії, потенційних клієнтів з різних джерел.

приклади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і покращення профілю посилань

Зростання відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і покращення профілю посилань

Зростання відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики і покращення профілю посилань

Зростання відвідуваності на 78%

Що входить в комплексне просування?

 1. Вивчення ніши, конкурентів, товарів або послуг.
 2. Розробка стратегії просунення сайту.
 3. Внутрішня SEO-оптимізація.
 4. Зовнішнє просування.
 5. Контекстна реклама.
 6. Просування в соціальних медіа
 7. E-mail маркетинг.
 8. Відеореклама.

Комплексне просування сайтів

Дана послуга є актуальною і затребуваною серед власників платформ, що працюють в самих різних напрямках. Замовити комплексне просування сайту Ви можете у команди фахівців, яка проведе якісне підвищення рейтингу порталу, поліпшивши видимість сайту в пошукових системах. Максимально охопить тематику, проаналізувавши всі аспекти і параметри просування, а також розробить грамотну стратегію, Ви отримаєте адаптивний ресурс, відповідний побажанням користувачів і критеріям, заданим пошуковими системами.

Як здійснюється комплексне просування ресурсів в інтернеті?

Оскільки зміст послуги з просування зосереджений в її назві, нескладно здогадатися, що це цілий комплекс робіт і заходів, об’єднаних однією метою. Кожен етап має свої особливості, які враховуються SEO фахівцями при проведенні просування. Перший етап полягає в проведенні аналізу та детальному вивченні ніші і діяльності сайту, а також схожих ресурсів. Далі здійснюється складання семантичного ядра, що дозволяє отримати ефективні ключові слова, які будуть використовуватися на наступному етапу. Після цього команда фахівців проводить детальний і повний аудит сайту, проведення якого дозволяє отримати інформацію про всі присутні на платформі недоліки. Невід’ємною частиною просування є внутрішня і зовнішня оптимізація сайту. Цей етап – один з найважливіших, оскільки за допомогою проведення комплексу по оптимізації, сайт стає максимально юзабільним для користувачів і пошукових систем. Завершується процес наданням замовнику технічної підтримки та забезпеченням моніторингу проведеної кампанії по просуванню. Також, фахівці надають актуальну інформацію про результати робіт і коригування загальної стратегії просування платформи.

Вартість комплексного просування сайту

Вартість послуги з підняття рейтингу ресурсів в інтернеті є одним з найпопулярніших питань, що цікавлять потенційних клієнтів веб-студії. Ціна комплексного просування сайту багато в чому залежить від індивідуальних особливостей порталу, тому визначити наперед остаточну вартість неможливо. На вартість можуть вплинути терміни виконання проекту і обраний замовником пакет послуг.