Комплексне
просування сайтів

ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Щоб сайт був успішним та прибутковим, неможливо обійтись без комплексного просування. Це допомагає зберегти ключові позиції в видачі, підвищити кількість користувачів та клієнтів.

Портфоліо

Наші кейси
Gofaizen & Sherle
SEO-просування юридичної Fintech компанії на закордонні ринки
Gardenpark
SEO-оптимізація сайту ландшафтної компанії – просування в ТОП-1 видачі
Crypto License network
SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій
YesFrukt
SEO-просування інтернет-магазину фруктів у ТОП-5 пошукової видачі
Foxtrot
Оптимізація корпоративного сайту консалтингової компанії
Що таке комплексне просування?
Це процес оптимізації та просування сайту декількома видами реклами одночасно. Задача полягає в тому, щоб залучити максимальну кількість аудиторії, потенційних клієнтів з різних джерел.
1
Комплексне пошукове просування

Етапи комплексного просування

1
Вивчення ніши, конкурентів, товарів або послуг.
2
Розробка стратегії просунення сайту.
3
Внутрішня SEO-оптимізація.
4
Зовнішнє просування.
5
Контекстна реклама.
6
Просування в соціальних медіа.

Комплексне просування сайтів

Дана послуга є актуальною і затребуваною серед власників платформ, що працюють в самих різних напрямках. Замовити комплексне просування сайту Ви можете у команди фахівців, яка проведе якісне підвищення рейтингу порталу, поліпшивши видимість сайту в пошукових системах. Максимально охопить тематику, проаналізувавши всі аспекти і параметри просування, а також розробить грамотну стратегію, Ви отримаєте адаптивний ресурс, відповідний побажанням користувачів і критеріям, заданим пошуковими системами.

Як здійснюється комплексне просування ресурсів в інтернеті?

Оскільки зміст послуги з просування зосереджений в її назві, нескладно здогадатися, що це цілий комплекс робіт і заходів, об’єднаних однією метою. Кожен етап має свої особливості, які враховуються SEO фахівцями при проведенні просування. Перший етап полягає в проведенні аналізу та детальному вивченні ніші і діяльності сайту, а також схожих ресурсів. Далі здійснюється складання семантичного ядра, що дозволяє отримати ефективні ключові слова, які будуть використовуватися на наступному етапу. Після цього команда фахівців проводить детальний і повний аудит сайту, проведення якого дозволяє отримати інформацію про всі присутні на платформі недоліки. Невід’ємною частиною просування є внутрішня і зовнішня оптимізація сайту. Цей етап – один з найважливіших, оскільки за допомогою проведення комплексу по оптимізації, сайт стає максимально юзабільним для користувачів і пошукових систем. Завершується процес наданням замовнику технічної підтримки та забезпеченням моніторингу проведеної кампанії по просуванню. Також, фахівці надають актуальну інформацію про результати робіт і коригування загальної стратегії просування платформи.

Вартість комплексного просування сайту

Вартість послуги з підняття рейтингу ресурсів в інтернеті є одним з найпопулярніших питань, що цікавлять потенційних клієнтів веб-студії. Ціна комплексного просування сайту багато в чому залежить від індивідуальних особливостей порталу, тому визначити наперед остаточну вартість неможливо. На вартість можуть вплинути терміни виконання проекту і обраний замовником пакет послуг.