В кожній ніші в інтернеті вже є сильні представники направлення, тому не вдасться уникнути конкуренції. І розумно буде враховувати помилки інших, а також використовувати найкращі напрцювання та цінний досвід конкурентів.

Наші клієнти

Більше 50 компаній України вже відчули переваги просування з нами.

Що таке аналіз конкурентів?

Аналіз конкурентів – це хороший спосіб побачити цілі конкурентів, виявити їх слабкі та сильні місця, что дозволить визначити ваші можливості та врахувати потенційні небезпеки, з якими може зіткнутися ваш сайт.

при-
клади

gardenpark.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Forter.com.ua

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: Україна
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

kidsviponline.com

График
 • Мета: Підвищення цільового трафіку з пошуку
 • Регіон: США
 • Терміни: 6 місяців
 • Роботи: Розширення семантики та покращення профілю посилань

Ріст відвідуваності на 78%

Основні кроки при аналізі конкурентів

 1. Пошук істинних конкурентів.
 2. Аналіз зручності сайтів-конкурентів.
 3. Перевірка технічних помилок.
 4. Аналіз контенту та наповнення сайту.
 5. Аналіз маркетингової стратегії.
 6. Аналіз ключових слів ті посилального профілю.
 7. Дослідження загальної популярності в інтернеті.

Аналіз конкурентів сайту

Також, не повідомляючи того, чим займаються Ваші колеги по сфері діяльності і розуміння їх можливості, Ви не зможете тверезо оцінити свій стан справ і визначити своє місце в ніші. Справитися з цими завданнями і надати необхідну інформацію допоможе SEO аналіз конкурентів. Даний інструмент відмінно підійде для того, щоб отримати підказку на початкових етапах розвитку, а також може отримати правильний вектор розвитку. Аналіз відвідуваності сайту і ключові слова конкурентів допоможуть Вам поліпшити власний ресурс, отримай безкоштовно все те, що вони могли напрацьовувати роками.

Аналіз ключових слів сайту конкурента

Важливим і обов’язковим аспектом проведення дослідження діяльності є аналіз ключових слів сайту конкурента. На основі зібраної інформації Ви можете визначити, які запити використовує колега для просування, елементи семантичного ядра і побачити результати і ефективність проведених робіт по оптимізації і просуванню. Таким чином, аналіз пошукових запитів конкурентів допоможе Вам отримати найефективніші та популярні ключі, якими Ви зможете доповнити власне семантичне ядро ​​і поліпшити рівень просування Вашого ресурсу до максимуму.

Аналіз посилань конкурентів

Аналогічним інструментом, що має значення при проведенні дослідження колег по сфері діяльності, є аналіз посилань конкурентів. В цьому випадку ми оцінюємо зовнішню SEO-оптимізацію ресурсу Ваших конкурентів, що дозволяє отримати інформацію щодо потенційних каналів залучення потенційних клієнтів і цільового трафіку, а також зможете визначити, який саме канал приносить найбільшу кількість користувачів з інтернету. Процес аналізу посилань складається з трьох основних стадій, на яких визначається кількість посилань, зроблених на ресурс, анкор-лист і регіональність домену, що дасть інформацію про канали збуту продукції або послуг. Також, за допомогою подібного роду інструменту, Ви зможете отримати дані про методи, які використовуються конкурентом для збільшення якісної посилальної маси.

Вартість SEO аналізу конкурентів з веб-студії

Рідко можна зустріти клієнта, який не цікавиться ціною аналізу конкурентів. Оскільки роботи з дослідження особливостей інших ресурсів проводяться в комплексі, вартість проведення такого дослідження не є фіксованою і розраховується індивідуально для кожного нового проекта. На вартість можуть вплинути такі фактори: спектр та пакет послуг, обраний клієнтом, терміни співробітництва з командою веб-студії, складність структури аналізованого сайту.