Розробка
інтернет-магазину косметики

Створення інтернет-магазину – перший крок на шляху до успішної електронної коммерції.
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип інтернет-магазину
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку інтернет-магазину та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси
Nicom Ukraine
Розробка сайту нікотинової продукції
Tikkurila
Створення інтернет-магазину матеріалів для декоративного оформлення приміщення
D&P perfumum
Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Black Widow
Створення інтернет-магазину брендової продукції
Розробка
Інтернет-магазин – це самостійний інструмент для продажу в інтернеті. З його допомогою клієнти можуть купляти товари цілодобово в будь-який день з будь-якого пристрою дистанційно.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом інтернет-магазину.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка інтернет-магазину косметики

Жінки із задоволенням готові витратити пару годин, щоб знайти хорошу косметику. Перед тим, як почати продавати товар, необхідно визначиться з платформою, на якій буде розміщуватися наявний у Вас товар. Створення інтернет-магазину косметики – перший крок на шляху до відкриття успішного бізнесу. За допомогою сайту Ви можете розширити географію клієнтів, підвищити прибуток від продажу, збільшити кількість замовлень, а також уникнути зайвих витрат, пов’язаних з наймом персоналу, орендою приміщення і складів, транспортування товарів. І для того, щоб створити хороший магазин, здатний конкурувати з іншими ресурсами в мережі, необхідно мати уявлення про те, як відбувається створення інтернет-магазину.

Процес розробки інтернет-магазину косметики

По суті, розробка інтернет магазину косметики практично не відрізняється від розробки будь-якого іншого схожого сайту. Саме створення сайту відбувається в кілька етапів, при цьому під час всього процесу обов’язково враховується специфіка даного інтернет-магазину, спрямованого на продаж косметичних товарів. Насамперед визначаються основні цілі, яких хоче досягти замовник. Відбувається аналіз ніші і цільової аудиторії для підвищення конкурентоспроможності. Потім команда дизайнерів здійснює розробку макетів і прототипів оформлення сайту, які в обов’язковому порядку затверджуються з замовником. Наступним етапом є верстка затверджених прототипів. По закінченню, виконаний проект тестується, при необхідності вносяться корективи, і потім відбувається запуск готового інтернет-магазину.

Дизайн інтернет-магазину косметики

Привернути увагу і здивувати відвідувачів сайту – ось головні завдання дизайну. З огляду на те, що в основному даними ресурсом будуть користуватися жінки, дизайн повинен бути опрацьований до дрібниць. Дизайн магазину косметики зобов’язаний бути легким і невимушеним, без зайвих елементів і деталей, що відволікають відвідувачів від товару. Дуже важливо, щоб завдяки графічного оформлення Ваші клієнти відчували зв’язок між ними і Вашим магазином. Такий підхід забезпечить популярність і активність на сайті, змушуючи відвідувачів повертатися на простори Вашого інтернет-магазину.

Вартість створення інтернет-магазину косметики

Ціна створення інтернет-магазину косметики не може бути однозначною на ранніх етапах. Перш за все, необхідно визначитися з технічним завданням для розробників, щоб вони могли оцінити вартість своїх послуг. Ціна за розробку даного сайту розраховується залежно від складності виконання проекту, термінів, подальшого просування сайту, а також від покупки додаткових послуг.