Розробка і проектування сайту Nicom Ukraine

Nicom Ukraine LLC – це інтернет-магазин європейської оптової та роздрібної нікотинової продукції з Німеччини, Швеції, Данії та Швейцарії. Наше завдання полягає в тому, щоб спроектувати сервіс для покупки нікотинової продукції, снюса і електронних сигарет. Спеціально для Nicom Ukraine був розроблений унікальний і стильний дизайн.

Рішення

Спочатку клієнт хотів отримати корпоративний сайт, але після початку роботи, ми вирішили зробити можливість купівлі через веб-ресурс і запустити невеликий інтернет-магазин з можливістю покупки онлайн.

nicom.info

Головна сторінка

При створенні головної сторінки, враховувалися основні правила проектування сайту. Завдання було зробити її максимально інформативною, але при цьому простою та стильною.

nicom.info

Дизайн та оформлення

Особливо велику увагу було приділено дизайну сайту. Була обрана стилістика Hi-Tech. Також було прийнято рішення використовувати в основному білий і темно-синій колір з елементами червоного вкраплення.

Дизайн кожного товару простий і лаконічний. Має свій унікальний гармонійний колір в залежності від тематики сторінки і відповідного продукту.

nicom.info

Мобільна версія сайту

Крім усього іншого була розроблена мобільна версія сайту, яка по зручності і стилю не відрізняється від комп’ютерної. Оформляти замовлення можна прямо з мобільного телефону.

Також варто відзначити, що продукцію магазину можна придбати в “офлайн режимі”. По всій Україні є тисячі таких точок, їх можна знайти зазначеними на карті в розділі “Де купити”.

mob nicom

YesFrukt

Просування інтернет-магазину фруктів