Nicom Ukraine

Розробка сайту
ua ru
Клієнт Nicom Ukraine
Опис Nicom Ukraine LLC – це інтернет-магазин європейської оптової та роздрібної нікотинової продукції з Німеччини, Швеції, Данії та Швейцарії. Наше завдання полягає в тому, щоб спроектувати сервіс для купівлі нікотинової продукції, снюсу та електронних сигарет. Спеціально для Nicom Ukraine було розроблено унікальний і стильний дизайн.
Завдання та реалізація
Спочатку клієнт хотів отримати корпоративний сайт, але після початку роботи ми вирішили зробити можливість купівлі через веб-ресурс і запустити невеликий інтернет-магазин з можливістю купівлі онлайн.
Головна сторінка При створенні головної сторінки, враховувалися основні правила проектування сайту. Завдання було зробити її максимально інформативною, але при цьому простою і стильною.
Дизайн і оформлення Особливо велику увагу було приділено дизайну сайту. Було обрано стилістику Hi-Tech. Також було прийнято рішення використовувати в основному білий і темно-синій колір з елементами червоного вкраплення. Дизайн кожного товару простий і лаконічний. Має свій унікальний гармонійний колір залежно від тематики сторінки та відповідного продукту.
Мобільна версія сайту Крім усього іншого було розроблено мобільну версію сайту, яка за зручністю і стилем не відрізняється від комп’ютерної. Оформляти замовлення можна прямо з мобільного телефону.

Також варто зазначити, що продукцію магазину можна придбати в “офлайн режимі”. По всій Україні є тисячі таких точок, їх можна знайти позначеними на карті в розділі “Де купити”.

Проведена робота Створення унікального дизайну. Верстка та розробка сайту. Розробка стратегії оптимізації. Розробка адаптивної версії сайту.
Сайт проекту nicom.ua