Розробка сайтів
Житомир

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Веб-студія в Житомирі допоможе з вирішенням непростого завдання – створенням власного сайту, який стане основою Вашого успішного початку. Розробка сайтів в Житомирі вже давно стало популярним напрямом діяльності не тільки веб-студій, а й окремих людей, які хочуть допомогти іншим у здійсненні їх цілей. Тому, якщо Ви хочете почати розвиватися в даній сфері і вирішили замовити власний сайт під ключ, рекомендуємо звернутися в веб-студію, яка здійснює створення, розробку і просування різних сайтів.

Замовити розробку сайту в Житомирі

Головне правило створення сайтів: не так важливо фундаментальних і прикладних розробок сайт, важливо хто розробляє сайт. Якщо Ви хочете отримати якісний і функціональний ресурс на виході, не варто звертатися за допомогою в неперевірений веб-студії або ж до людей, які розпочинають займатися створенням сайтів. Краще витратити більше грошей на початковому етапі, ніж заплатити втричі більше за виправлення помилок і усунення багів в працюючому сайті. Як і в будь-якому іншому місті, розробка сайтів в Житомирі здійснюється протягом декількох стадій. Перша стадія – обговорення всіх параметрів розробки сайту, переваг і бачення клієнта, створення і опрацювання технічного завдання проекту. Далі проект переходить на стадію розробки оригінального дизайну для сайту, опрацювання графічних елементів сторінки, що в кінцевому підсумку обов’язково затверджується замовником. Наступний етап є основою всього. На цьому етапу здійснюється верстка затвердженого дизайну, програмування та створення функціоналу сайту. Після цього ресурс в обов’язковому порядку тестується, проводитися аналіз роботи сайту. Зробивши дані процедури, сайт запускається в мережу для повноцінної роботи.

Розробка дизайну для сайту в Житомирі

Для замовника є два варіанти як можна створити дизайн для свого сайту. Перший – використання шаблонів і наявних на просторах інтернету варіантів дизайну. Другий має на увазі під собою створення абсолютно нового, оригінального дизайну, що враховує особливості майбутнього проекту, сфери в якій він буде просуватися і використовуватися, перевагу відвідувачів. Дизайн сайту в Житомирі повинен бути простим, зрозумілим, в деякому роді примітивним, без різких, яскравих кольорів і великої кількості складних, графічних конструкцій.

Вартість створення сайту в Житомирі

Ціна на створення сайтів в Житомирі цікавить практично кожного потенційного клієнта. Вартість створення сайту в Житомирі залежить від декількох факторів, кожен з яких може як знизити вартість виконання робіт, так і підвищити. На вартість впливають такі критерії як складність проекту, кількість людей, що займаються розробкою проекту, їх професійний рівень і підготовка, особливості виконання замовлення, швидкість і терміни розробки сайту.