Розробка сайтів
в Запоріжжі

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Веб-студія в Запоріжжі готова допомогти кожному бажаючому з тим, щоб розробити новий, унікальний інтернет-ресурс, за допомогою якого замовник зможе виконати поставлені цілі. Розробка сайтів в Запоріжжі – перший крок на шляху до підкорення просторів інтернету, тому не пропустіть його і замовте створення власної платформи у веб-студії.

Замовити розробку сайту в Запоріжжі

Ні для кого не секрет, що грамотна розробка гарного сайту вимагають багато часу і складається з декількох етапів, кожен з яких нерозривно пов’язаний з попередніми. Розробка сайту в Запоріжжі займає кілька місяців. Перший етап – найважливіший, від якого може залежати результат виконаної роботи. Він полягає в обговоренні розробки сайту, особливостей і основних параметрів, і в кінцевому підсумку – складання технічного завдання. Далі здійснюється аналіз і дослідження обраної клієнтом ніші, складання моделі поведінки відвідувачів на сайтах конкурентів в подібній сфері. Після здійснюється розробка моделей графіки, створення основних прототипів дизайну. Після затвердження замовником дизайну сайту, команда приступає до безпосереднього програмування, верстки розробленого дизайну, створення функціональних можливостей сайту та впровадження системи управління. Потім проводитися обов’язкове тестування роботи ресурсу, перевірка багів і помилок, внесення заключних коригувань. Завершальним етапом є запуск виконаного проекту в мережу і офіційний старт роботи сайту.

Створення дизайну для сайту в Запоріжжі

Для багатьох може здатися, що дизайн є не важливою частиною сайту. Дизайн – це обличчя Вашої сторінки, яке буде в першу чергу демонструвати відвідувачам рівень ресурсу. Тому, якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт мав високу активність і постійних відвідувачів, саме дизайн допоможе в цьому. Дизайн сайту в Запоріжжі повинен відповідати роду діяльності, відображати кращі сторони пропонованого на сайті товару або послуг. Найкраще уникати складних графічних елементів, створюючи максимально зручний, простий і зрозумілий дизайн для кожного.

Вартість розробки сайтів в Запоріжжі

Ціна на розробку сайту в Запоріжжі – один з основних критеріїв, який враховують клієнти, що бажають обзавестись власним сайтом. Ціни на створення сайтів в Запоріжжі формуються з декількох чинників, серед яких найбільше впливають складність замовлення, терміни виконання роботи.