Розробка сайтів
Вінниця

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Веб-студія в Вінниці допоможе зробити якісний і професійно виконаний сайт. Розробка сайтів Вінниця – це пріоритетний напрямок таких студій. Сайт, розроблений такою студією, однозначно буде відповідати побажанням клієнта, і вже через кілька місяців після запуску, дасть бажаний результат. Замовте розробку сайту вже сьогодні, щоб почати рух в сторону своїх цілей.

Замовити розробку сайту в Вінниці

Перед тим, як замовляти розробку сайту, необхідно чітко усвідомлювати, який саме сайт Вам потрібен. Оптимальним варіантом є обговорення концепції своєї діяльності з командою розробників, що спеціалізуються на створенні різних платформ. Вони зможуть підказати, який ресурс буде більш підходящим під вибраний клієнтом вид діяльності, що принесе максимум ефективності сайту. Розробка сайтів у Вінниці має певні етапи, з яких складається весь процес створення інтернет-платформи. Перш за все, разом із замовником команда складає технічне завдання, обговорює основні робочі моменти і обговорює побажання клієнта в цілому. Потім розробники приступають до ретельного аналізу ніші і сфери діяльності, в якій планується запуск проекту, що розробляється. Наступний етап – промальовування основних графічних елементів, розробка оригінального дизайну. Після обов’язкового затвердження дизайну замовником, команда веб-студії переходить до програмування, верстки та розробки функціональних можливостей сайту. Далі створений ресурс тестується, усуваються наявні помилки, опрацьовуються всі деталі. В кінцевому підсумку, сайт запускається в мережу і починає повноцінну роботу.

Створення дизайну для сайту в Вінниці

Існує два варіанти створення дизайну: використання шаблонних конструкцій або ж розробка індивідуального дизайну з нуля. Дизайн сайту в Вінниці повинен відображати особливості діяльності та унікального Вашого ресурсу, залучаючи нову аудиторію своєю незвичністю та оригінальністю. Тому найкращим рішенням є створення дизайну з нуля, незважаючи на те, що цей варіант буде більш дорогим. Ціна на розробку дизайну сайту буде залежить від кількості складних графічних елементів, переваг клієнта і факту використання вже готових конструкцій в проекті, що розробляється.

Вартість створення сайту в Вінниці

Важливим питанням для багатьох клієнтів є вартість створення сайту в Вінниці. Ціна на створення сайтів у Вінниці визначається розробники на стадії обговорення технічного завдання, тому вона не може бути фіксованою. Найчастіше, ціна залежить від складності розробки ресурсу або ж термінів виконання проекту.