Розробка сайтів
в Сумах

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Веб-студія в Сумах допоможе Вам створити таку платформу. Замовивши сайт під ключ, клієнт отримує готовий до роботи ресурс, здатний приносити користь вже на перших місяцях роботи. Розробка сайтів в Сумах – головний напрямок діяльності даних веб-студій, тому замовники можуть бути впевнені в якісному і швидкому виконання поставлених завдань.

Замовити розробку сайту в Сумах

Щоб замовити розробку хорошого інтернет-ресурсу, необхідно мати уявлення про сам процес створення сайту, чітко визначити для себе якісь завдання і функції повинен буде виконувати створений сайт, з’ясувати в якій ніші Ви хочете рухатися в подальшому. Все це допоможе виконати розробку більш якісно, ​​скоротивши час даної процедури. Розробка сайтів в Сумах здійснюється в кілька взаємопов’язаних між собою етапів. Перш за все, команда разом з замовником складає технічне завдання для проекту, обумовлює всі можливі особливості, деталі та параметри, які мають значення для майбутнього сайту. Далі, проводитиметься моніторинг, дослідження та аналіз ніші, в якій планується використовувати сайт, клієнтів і конкурентів, вивчення моделей поведінки відвідувачів на подібних платформах. Наступний етап – розробка основних моделей графічних елементів, опрацювання та створення прототипів дизайну. Отримавши позитивну відповідь від замовника, команда веб-студії приступає до стадії програмування, верстки, встановлення системи управління сайтом. Потім розроблений ресурс проходить повномасштабне тестування роботи всіх систем в комплексі. Завершальним етапом є запуск проекту в мережу з подальшою підтримкою та просуванням створеної платформи.

Дизайн для сайту в Сумах

Маючи уявлення про всі стадії розробки сайту, Ви повинні усвідомлювати, що дизайн сайту в Сумах – найважливіший компонент інтернет-ресурсу. Існує два варіанти створення дизайну. Перший – більш дешевий, полягає в використанні відомих і поширених шаблонів. Другий варіант надасть більш позитивний ефект на розвиток ресурсу, оскільки дизайн буде розроблятися індивідуально, з урахуванням особливостей ніші і переваг клієнта.

Вартість створення сайту в Сумах

Головне питання, яке цікавить кожного замовника перед зверненням в веб-студію, є ціна на створення сайтів в Сумах. Вартість надання послуг по розробці сайтів не може бути фіксованою, адже на формування цін впливає безліч факторів. Серед них варто виділити складність поставлених завдань, терміни виконання проекту.