Розробка сайтів
Полтава

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка сайтів в Полтаві – пріоритетне завдання для більшості веб-студій, що займаються створенням унікальних сайтів і їх просуванням. Тому, якщо Ви дійсно серйозно налаштовані на створення власної інтернет-платформи, за допомогою якої хочете просувати свій бізнес, веб-студія в Полтаві допоможе Вам у створенні дійсно хорошого сайту. Отримайте переваги ведення бізнесу в онлайні, замовивши розробку і створення сайту.

Замовити розробку сайту в Полтаві

Процес розробки сайтів будь-якого виду має свої особливості, з якими замовнику рекомендується ознайомитися, перш ніж вирушати в веб-студію і замовляти створення будь-якої інтернет-платформи. Також, клієнт повинен визначитися в своєму баченні результату, цілей і завдань, які будуть виконуватися за допомогою розробленого проекту. Розробка сайтів в Полтаві складається з певних стадій. Перша і найважливіша стадія – підготовка до процесу створення, обговорення деталей, параметрів роботи, складання основного технічного завдання. Далі здійснюється дослідження сфери діяльності, поведінки клієнтів, партнерів і конкурентів з метою отримання аналітичної інформації для акумуляції найкращих напрацювань і створення якісного ресурсу. Потім проводиться створення нового дизайну з урахуванням всіх особливостей обраної клієнтом ніші. Після затвердження прототипу дизайну замовником, переходить до етапу програмування і верстки, розробки функціоналу ресурсу, встановлення системи управління. Наступна стадія – проведення тестування роботи інтернет-платформи, спостереження за стабільністю роботи всіх систем. В кінцевому підсумку, здійснюється остаточний запуск проекту в мережу.

Створення індивідуального дизайну в Полтаві

Невід’ємною частиною будь-якого успішного сайту є його дизайн. Тому розробкою дизайну повинні займатися професіонали, які мають досвід роботи. Дизайн сайту в Полтаві обов’язково повинен відповідати основним особливостям ніші, гармонійно поєднуватися з товарами і послугами, представленими на сторінці.

Вартість створення сайту в Полтаві

Багатьох цікавить ціни на створення сайту в Полтаві, оскільки будь-якому замовнику потрібно планувати свій бюджет. Ціна на розробку сайтів в Полтаві багато в чому залежить від вимог клієнта, складності та термінів виконання поставлених перед розробниками завдань.