Розробка сайтів
Одеса

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Але для того, щоб почати рухатися і розвиватися в цьому напрямку, Вам необхідна якісна і ефективна платформа. Допомогти зі створенням і просуванням такого інтернет-ресурсу зможе веб-студія в Одесі. Саме тут Ви отримаєте необхідне обслуговування і зможете купити сайт в Одесі. Отримай власний сайт під ключ, клієнт може в кілька разів збільшити доходи вже в найближчі місяці після запуску проекту, скоротити витрати на утримання приміщення та персоналу, збільшити кількість клієнтів і цілодобово підтримувати з ними зв’язок. Переконайтеся в тому, що сьогодні без сайту можна уявити жоден позиціонує себе як успішний проект. І для того, щоб отримати такий дивовижний інструмент маркетингу і онлайн-комерції, Вам необхідна розробка сайтів в Одесі.

Замовити розробку сайтів в Одесі

Кожному клієнту, перед тим як звертатися за послугами в веб-студію, ми рекомендуємо визначитися в завданнях і цілях, для яких буде створюватися сайт, а також позначити бажані результати. Все це сприяє правильному розумінню бажань, уподобань замовника, і формуванню у розробників плану і стратегії створення інтернет-ресурсу. Розробка сайтів в Одесі здійснюється протягом декількох етапів, кожен з яких може контролюватися клієнтом. Перш за все, розробниками разом з замовником проводитися детальне обговорення процесу створення платформи, обговорюються основні параметри і особливості розроблюваного проекту, враховуються всі побажання клієнта, складається детальне технічне завдання. Далі проект переходить на стадію аналізу, дослідження ніші і сфери діяльності, в якій буде використовуватися сайт, проводиться ретельне вивчення партнерів і конкурентів, визначається потенційна аудиторія. Потім команда приступає до формування основних графічних моделей і елементів, розробці головного прототипу дизайну платформи, який в обов’язковому порядку затверджується з клієнтом веб-студії. Наступний етап складається з верстки, програмування, розробки та впровадження функціональних можливостей сайту і системи управління ним. Після здійснюється повне тестування роботи всіх систем і функцій, перевірка і виправлення знайдених помилок. На заключному етапі повноцінний, готовий до роботи ресурс запускається в мережу.

Створення дизайну сайту в Одесі

Що стосується дизайну, то потрібно пам’ятати, що саме він буде кидатися відвідувачам в очі, коли вони будуть відкривати Ваш сайт. Дизайн сайту в Одесі може розроблятися двома способами: створення індивідуального і унікального дизайну командою дизайнерів або ж пошук і використання найбільш придатних шаблонів зі зміною певних графічних елементів. Другий варіант є більш дешевим, проте такий підхід не забезпечить Вам стабільної активності і приверне менше уваги клієнтів.

Вартість розробки сайту в Одесі

Ціни на створення сайтів в Одесі завжди цікавили бажаючих придбати власний сайт. Ціна на розробку сайту не є фіксованою, тому остаточну цифру клієнти отримують лише після складання технічного завдання. Вартість залежить від виду розроблюваного сайту, складності та термінів виконуваного проекту.