Розробка сайтів
в Миколаєві

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Розробка сайтів в Миколаєві допоможе скористатися усіма плюсами і перевагами інтернет-ресурсу. Але що робити, якщо Ви не володієте навичками і вміннями, що дозволяють створити сайт? Веб-студія в Миколаєві допоможе впоратися з цим завданням, запропонувавши свої послуги з розробки та просування сайтів. Скористайтеся своїм шансом стати успішним підприємцем, замовивши розробку інтернет-платформи у команди професійних розробників.  

Замовити розробку сайту в Миколаєві

  Головною помилкою більшості замовників на початкових етапах є те, що вони не мають навіть найменшого уявлення про кінцевий результат, і про процес розробки в цілому. Кожному клієнту, перед тим як звертатися за послугами розробки сайту, рекомендується чітко визначити для себе якісь завдання і цілі, які повинен виконувати майбутній інтернет-ресурс. Існує помилкова думка, що розробка сайту здійснюється за кілька днів. Розробка сайтів в Миколаєві складається з декількох етапів, кожен з яких вимагає великої кількості часу. Перш за все, команда розробників обговорює з замовником найдрібніші деталі, особливості проекту, після чого складає технічне завдання. Далі здійснюється аналітична робота ніші і сфери діяльності, в якій буде використовуватися сайт. Наступний етап – опрацювання графічної частини, створення прототипів дизайну. Після затвердження дизайну сайту, відбувається верстка і підключення основних функціональних можливостей сайту, програмних компонентів. Далі переходимо до стадії тестування роботи систем, функціоналу створеного інтернет-ресурсу. Передостаннім етапом є наповнення сторінок платформи унікальним контентом. Заключний етап – запуск проекту в мережу з подальшим просуванням і оптимізацією.

Створення оригінального дизайну для сайту в Миколаєві

Дизайн сайту в Миколаєві розробляється на основі ключових особливостей і фірмового стилю компанії, фірми, організації. Неодмінно враховуються сучасні тренди та побажання клієнта. Дизайн розробляється максимально простим і зрозумілим, але в той же час оригінальним і незвичайним. Такий підхід допомагає забезпечити приплив більшої кількості відвідувачів, і створити необхідну, сприятливу атмосферу для здійснення будь-яких дій клієнтом. Не варто використовувати величезну кількість складних графічних конструкцій або елементів, що відволікають потенційних клієнтів від основного товару або послуги, представленого на сайті.

Вартість створення сайту в Миколаєві

Важливим питанням є ціни на розробку сайтів в Миколаєві. Дана проблема цікавить більшість замовників на початкових етапах. Вартість надання послуг веб-студією може бути визначена лише приблизно. Ціна на створення сайтів в Миколаєві визначається лише після складання технічного завдання і обговорення всіх параметрів роботи.