Розробка сайтів
Львів

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Але для того, щоб почати підкорювати онлайн-простори, Вам необхідно обзавестися власним ресурсом, через який компанія зможе реалізовувати свої товари або послуги. Веб-студія в Львові допоможе клієнтам отримати ту саму платформу – власний сайт з усіма необхідні інструментами і функціоналом, для ефективного ведення бізнесу. Саме тут Ви зможете замовити сайт в Львові, і не турбується про кінцевий результат. Розробка сайтів в Львові професіоналами допоможе розширити географію клієнтів, збільшити доходи від продажів, скоротити витрати за різними статтями бюджету.

Замовити розробку сайту в Львові

Кожному замовнику перед тим, як вирушати в веб-студію для здійснення замовлення на створення сайту, рекомендуємо коротко ознайомитися з процесом розробки інтернет-ресурсу, а також визначити для себе його функції та завдання, з якими він повинен справлятися. Розробка сайтів в Львові класично проводитися в п’ять етапів, при необхідності, складності виконання проекту і його особливості, етапів розробки може бути більше. На першому етапі розробники отримують всю інформацію від замовника, обговорюють різні параметри, особливості сайту, складають технічне завдання і детальний план розробки. Другий етап – дослідження і аналіз ринку, ніші, конкуруючих сайтів в даній сфері або напрямку, складання інформаційної бази, необхідної для розробки платформи. Далі команда розробників приступає до проектування і створення основного прототипу дизайну сайту, який в обов’язковому порядку затверджується замовником. Наступний етап – верстка дизайну і програмування функціональних можливостей сайту, впровадження, налаштування системи управління. Передостаннім етапом є тестування створеного сайту, усунення помилок і недоліків. Заключний – запуск повноцінного сайту в мережу з подальшим просуванням і технічною підтримкою.

Створення індивідуального дизайну в Львові

Дизайн сайту в Львові є ключовим фактором у розробці сайту. Саме дизайн буде залучати відвідувачів, і відрізняти Ваш ресурс від тисячі інших схожих платформ. Розробкою дизайну займаються професійні дизайнери, здатні використовувати останні технічні напрацювання в сфері дизайну та креативні ідеї для створення унікального, індивідуального дизайну з нуля. Всі графічні елементи і конструкції ретельно опрацьовуються і узгоджуються з клієнтом. Таким способом Ви зможете показати особливості своєї продукції або послуг, підкреслити їх відмінності і зробити сайт більш цікавим для майбутніх клієнтів, що дозволить Вам швидко сформувати велику клієнтську базу.

Вартість розробки сайту в Львові

Ціна на створення сайту в Львові цікавить практично кожного другого замовника, який звернувся в веб-студію. Вартість надання послуг по розробці інтернет-сторінок не є фіксованою, оскільки залежить від безлічі факторів. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися після складання технічного завдання. На вартість створення сайту можуть впливати складність розробки сайту, кількість сторінок, яку необхідно створити, терміни розробки та терміновість, загальна кількість осіб, що працюють над проектом.