Розробка сайтів
Луцьк

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Все, що потрібно зробити підприємцям – обзавестися власним інтернет-ресурсом, за допомогою якого можна буде реалізовувати свої товари та послуги. Не кожен здатний впоратися зі створенням сайту поодинці, тим більше, коли Ви не володієте необхідними навичками, тому найкраще замовити сайт в Луцьку. Веб-студія в Луцьку допоможе Вам з вирішенням цього питання, надавши якісне та швидке обслуговування. Розробка сайтів в Луцьку – пріоритетний напрямок діяльності веб-студії, тому клієнти можуть бути впевнені в результаті і ефективності розробленої платформи.

Розробка сайтів в Луцьку

Бажаючи швидше отримати власний інтернет-ресурс, замовники часто забувають про те, для чого взагалі він їм потрібен. Перед тим, як звертатися в веб-студію за розробкою сайту, настійно рекомендуємо ознайомитися з основами розробки і визначити які цілі ставляться перед цією платформою. Розробка сайтів в Луцьку може здійснюватися в кілька стадій, що мають свої особливості. Перші етапи можна охарактеризувати як збір інформації про майбутній проект, аналіз ніші і сфери діяльності, в якій буде використовуватися ресурс, обговорення з замовником всіх особливостей і параметрів розробки, складання технічного завдання проекту. Далі проводиться повний розбір всіх графічних елементів і конструкцій, що підходять для даного типу і виду сайту, на основі яких становить прототип дизайну. Після цього команда розробників приступає до програмування функцій і системи управління, верстці створеного прототипу дизайну сайту. На передостанньому етапі розроблена платформа тестується і перевіряється робота всіх систем в комплексі. Заключна стадія – запуск проекту в мережу з технічною підтримкою і SEO-просуванням сайту.

Замовити створення дизайну сайту в Луцьку

Найважливішим елементом в розробці будь-якого сайту є дизайн сторінки і її графічні елементи. Дизайн сайту в Луцьку повинен повністю відповідати всім особливостям ніші і сфери діяльності, в якій буде використовуватися ресурс. Графічні конструкції не повинні бути занадто складними, щоб не відволікати увагу відвідувачів від головної мети, з якою вони відвідали сторінку. Важливо щоб дизайн підкреслював і доповнював особливості наданого товару, послуг, а також виділяв сайт серед інших схожих інтернет-ресурсів.

Вартість створення сайту в Луцьку

Ціна за розробку сайтів в Луцьку – важливий критерій, що враховується замовником. Вартість розробки кожного сайту розраховується індивідуально, на ціну можуть вплинути складність виконання замовлення, терміни і терміновість, індивідуальні особливості та побажання клієнта.