Розробка сайтів
Хмельницький

Сайт – це ваша візитна картка в мережі!
ua ru
Project calculator · Project calculator ·
Ефект
Терміни розробки
Перед початком роботи, ми точно вказуємо терміни завершення розробки інтернет-магазину. 80% всіх проектів ми закінчуємо раніше вказаного в угоді терміну.
Прототип сайту
Як буде виглядати сайт у кінці? Ще на етапі створення технічного завдання, ми готуємо прототип ресурсу, щоб ви могли побачити, як він працює та виглядає.
Зручність в оплаті
Ми створюємо зручний графік внесення оплати за розробку сайту, щоб знизити фінансове навантаження. Вам буде зручніше планувати свій бюджет.
Контроль та перевірка
Ви зможете відслідковувати розробку сайту та бачити кожний етап. Ми надаємо звіти роботи над сайтом, а також в будь-який момент готові показати результати.
Створення контенту
За потреби, ми заповнимо сайт контентом, текстами та зображеннями – підготоуємо його для майбутньго просування.
Портфоліо
Наші кейси

Crypto License network

Створення та SEO-просування маркетплейса криптовалютних ліцензій

Siberia

Розробка дизайну та сайту для акції

Foxtrot

Розробка корпоративного сайту консалтингової компанії

D&P perfumum

Розробка інтернет-магазину брендової парфумерії
Розробка
Сайт – це не просто засіб для презентації та популяризації вашого бренду в інтернеті, але і можливість розширити аудиторію, знайти нових клієнтів та партнерів, а також ефективно вести бізнес.
OpenCart
Гнучкий движок, який можна бескінечно кастомізувати, підходить для новачків у сфері інтернет-торговлі. Платформа має зручний інтерфейс, вона проста в управлінні, а також дозволяє самостійно змінювати зовнішній вид сторінки.
WordPress
Проста та зручна система, має багато плагінів, модулей, шаблонів для оформлення. Легко налаштовується відображення товарів, категорій, скидки та інші параметри.
Laravel
Фреймворк має різноманітний функціонал для розробки крупного сайту. Легко впроваджувати нові параметри, додавати оновлення та керувати зовнішнім видом сайту.
Yii 2.0
Відрізняється продуктивністю, взаємодіє зі всіма типами баз даних, має багато вбудованих рішень для інтерфейсів. До платформи можна підключати сторонні бібліотеки й розширення.

Тому, сьогодні практично кожен цікавиться створенням сайтів і їх особливостями. Але що робити, якщо Ваших навичок бракує для того, щоб самостійно створити свій власний сайт? У цьому випадку рекомендуємо звернутися в одну з веб-студій, для яких розробка сайтів в Хмельницькому є головним напрямком їх діяльності, і замовити сайт в Хмельницькому у команди розробників. Професійно і якісно виконаний сайт допоможе Вам здійснити поставлені цілі і плани, створивши надійну платформу для майбутнього розвитку.

Розробка оригінального дизайну сайту в Хмельницькому

Не кожен замовник чітко розуміє, що дизайн є найважливішою складовою майбутнього сайту. Саме дизайн буде залучати клієнтів на сторінку, тому про розробку графічної частини проекту необхідно подумати заздалегідь. Дизайн сайту в Хмельницькому може розроблятися двома способами: створення оригінального дизайну з урахуванням всіх об’єктивних особливостей ніші і товару, послуг або ж проектування графічних конструкцій на основі існуючих шаблонів з подальшою адаптацією шаблону під особливості проекту.

Замовити розробку сайту в Хмельницькому

Кожен клієнт, який звертається до веб-студію за розробкою сайтів, неодмінно повинен мати розуміння про те, для чого йому потрібен цей ресурс. Оскільки сайт є ефективним інструментом маркетингу, дуже важливо, щоб замовник мав уявлення про цілі і функції, які може виконувати така платформа, а також хоча б на базовому рівні був ознайомлений з просуванням сайтів і їх розробкою. Розробка сайтів в Хмельницькому за своєю структурою складається з декількох стадій, кожна з яких має свої компоненти і етапи. Одним з найважливіших є перший етап – обговорення проекту в цілому, його особливостей і параметрів подальшої розробки, орієнтовна планування розробки і, в кінцевому підсумку, складання детального технічного завдання. Далі команда розробників проводить роботу з графічними елементами і конструкціями, розробляючи прототип дизайну. Переходимо до наступного етапу, на якому здійснюється верстка і програмування всіх функціональних систем майбутнього ресурсу. Потім розробники тестують створену платформу і виправляють знайдені помилки, після чого сайт запускається в мережу і готовий до повноцінного використання.

Вартість створення сайту в Хмельницькому

За кожен розробляємий сайт команда веб-студії вимагає певну плату, при цьому ціна за розробку сайтів в Хмельницькому не є фіксованою. На початкових етапах замовники можуть отримати інформацію лише про приблизну вартість створення сторінки, і тільки після затвердження повного технічного завдання, Ви зможете дізнатися остаточну вартість за надані послуги.